Çözüldü Battle.net'e giriş yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Tarayıcı üzerinden battle.net adresinde hesabıma giriş yapabiliyorum fakat Launcher üzerinden giriş yapmak istediğimde böyle bir hata alıyorum;

Ekran Alıntısı.PNG

Düne kadar böyle bir şey yoktu. Kullanıcı adım ve şifrem doğru. Ne demek istediğini anlamadım.

Çözüm
Modemi kapatip 3-5 dakika bekledikten sonra tekrar deneyin bakalim. Blizzard sitesinde cözüm olarak sunulan tavsiyelerden bir tanesi.
Daha önce beni hatirla secenegini isaretlediyseniz tekrar giris yapmayi deneyin. Olmuyorsa sifreyi sifirlayip deneyebilirsiniz.
Keep me logged in seçeneğini seçerek veya seçmeyerek denedim. Şifreyi sıfırlamayı da denedim. İşe yaramıyor.

Modemi kapatip 3-5 dakika bekledikten sonra tekrar deneyin bakalim. Blizzard sitesinde cözüm olarak sunulan tavsiyelerden bir tanesi.

Bilgisayarı ve modemi resetledim ve düzeldi. Yani aslında bunu kendim de buraya konu açmadan denemeliydim ama sorunun ne olduğunu anlamadığım için biraz kafayı yedim, öğrenmek istedim belki bir bilen vardır diye. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı