Battle.net'te indirimdeki CoD MW alınır mı?

xstrayder123

Kilopat
Daha fazla  
Şu an Standard Edition 40 Euro. Sizce alınır mı? Uygun mu? Standart Edition çok zorlar mı? Ne eksiği var diğerinden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır standart editionda zorlanmazsınız. Uygun fiyata almak istiyorsanız AVG Free VPN indirip bölgeyi Rusya seçtikten sonra Battle.net'ten 1339 Ruble'ye satın alabilirsiniz, 127₺ yapıyor.
Kardeşim oyun çıktığında bahsettiğim yöntemle 180₺'ye almıştı. Sorunsuz kullanıyor.
VPN sadece satın alırken gerekli sonrasında kullanmanıza gerek yok.

Hayır standart editionda zorlanmazsınız. Uygun fiyata almak istiyorsanız AVG Free VPN indirip bölgeyi Rusya seçtikten sonra Battle.net'ten 1339 Ruble'ye satın alabilirsiniz, 127₺ yapıyor.
Kardeşim oyun çıktığında bahsettiğim yöntemle 180₺'ye almıştı. Sorunsuz kullanıyor.
Bu yöntem Steam'de de geçerli mi?

Hayır standart Edition'da zorlanmazsınız. Uygun fiyata almak istiyorsanız AVG Free VPN indirip bölgeyi Rusya seçtikten sonra Battle.net'ten 1339 Ruble'ye satın alabilirsiniz, 127₺ yapıyor.
Emin misiniz? Rusya engel falan getirebilir? O zaman ru hesap olduğundan yanmayalım? 240TL'ye değer mi? Şu an 127'ye alınır indirimde yani?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı mantıkla yıllardır World of Warcraft oynuyor insanlar. Bir sorun olacağını sanmıyorum. Region Lock yok.

Rusya üzerinden girebileceğiniz herhangi bir ücretsiz VPN ile battle.net ru adresine girip bir hesap açıyorsunuz. Fiyatlar RUB olarak görünüyor zaten. Hesabı ne olur ne olmaz diye rusyadanmış gibi açtım. Ancak normal açanlar da olmuş. Sonrasında standart satın alma işlemlerini uyguladım. Oyunu aldıktan sonra vpn i kapattım, Battle.net uygulamasını indirdim, oradan da oyunu haliyle. Sonrasında da yapacağınız tek şey Play tuşuna basmak. Ve oyun rusça değil ingilizce.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı