Çözüldü Battle.net'ten Call of Duty Modern Warfare 2019 nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Unknown873

Decapat
İyi akşamlar arkadaşlar,

Size Call of Duty Modern Warfare (2019) oyununu nasıl yüklerim diye bir sorum olacaktı. Ya Chrome'a yazıyorum Call of Duty Modern Warfare diye kart bilgilerini giriyorum ama hata veriyor hata vermese bile parayı çekmiyor ama oyunda kütüphaneme gelmiyor (battlenet App). Rica ediyorum bilen biri varsa nasıl yükleyeceğimi söyleyebilir mi? İndirimde şu an zaten, teşekkürler.

Çözüm
Battle.Net launcherinden satın almayı denediniz mi? Bu arada, kartınızın yurt dışı alış-verişlerine açık olduğundan emin olun.
Yok hocam onunla alakası yoktur. Ne gibi bir hata mesajı veriyor ki?

Tamam Hocam Çok teşekkürler Oldu Yurt Dışı Alışverişine Açmam Gerekiyormuş Çok sağ ol.

Yok hocam onunla alakası yoktur. Ne gibi bir hata mesajı veriyor ki?

Hocam ben şimid oyunu satın aldım teşekkür ederiz dedi şimdi ne yapmam gerekiyor? Bu arada sipariş durumuna: Pending diyor, askıda olması yaani ne demek acaba o?

Son düzenleme:
Tamam Hocam Çok Teşekkürler Oldu Yurt Dışı Alışverişine Açmam Gerekiyormuş Çok Sağol.

hocam ben şimid oyunu satın aldım teşekkür ederiz dedi şimdi ne yapmam gerekiyor?
Hocam Battle.Net launcheri üzerinden oyununuzu indirebilirsiniz. İyi eğlenceler :D Ben de alacaktım da bir tık pahalı geldi bana :D
Hocam ek olarak, çözüldü olarak işaretler misiniz ? :D

Tekrar rahatsız ediyorum hakkını helal et kardeşim yordum seni de sağ ol ama sorunumu çözdün. Yüklüyorum şimdi oyunu şöyle oldu; Launcher'a girdim hiçbir yerde moden warfare logosu çıkmadı sadece Warzone vardı Warzone'u indir dedim ama Modern Warfare download çıktı şu ana iniyor. Bir de çözüldü olarak nasıl işaretleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar rahatsız ediyorum hakkını helal et kardeşim yordum seni de sağ ol ama sorunumu çözdün. Yüklüyorum şimdi oyunu şöyle oldu; Launcher'a girdim hiçbir yerde moden warfare logosu çıkmadı sadece Warzone vardı Warzone'u indir dedim ama Modern Warfare download çıktı şu ana iniyor. Bir de çözüldü olarak nasıl işaretleyebilirim?
Hocam raporla seçeneğinden yapabilirsiniz. Sorununuzu çözdüğünüze cidden sevindim Helal olsun ne demek :)
Bildiğim kadarıyla şey vardı, Warzone oyunun içinden Modern Warfare'e geçiş yapabiliyorsunuz. Tabi o oyun için ayrı dosya(lar) indirmesi gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı