Battle Silver [webtekno] sistem nasıldır?

Battle Silver [webtekno] almayı düşünüyorum ancak çoğu kişi SSD ve işlemcinin işe yaramaz olduğunu vb. belirtmiş.

SSD'yi değiştirebilirim ancak işlemci değiştirilmiyor (zaten işlemcinin satılması için yapıldığını düşünüyorum).

Ne yapmamı önerirsiniz, SSD'yi değişip satın alıp, ayrıyeten bir de işlemcimi alayım?

Bağlantı koymak yasaksa kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210806-193319_Chrome.jpg
    Screenshot_20210806-193319_Chrome.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 34
Yok 1600 AF şeklinde belirtmeleri lazım. Ayrıyeten işlemci kısmına gelip seçili ürünü incele kısmına tıklarsa. Normal 1600 sekmesine atıyor. AF modelinin değil.

Hayır bende attığı sayfada da af model var.
Dedim ya AF ibaresi yok belirtmemişler diye. Neyse gereksiz mesajdan ban yemeden benim demek istediğim 1600 AF güzel bir işlemci. RAM'leri T-Force'un ile değiştirebilirsin. SSD'yi Apacer Panther AS340 ile değiştirsin. Kasa mesh güzel ama içindeki PSU pek güvenilir değil.

Dedim ya af ibaresi yok belirtmemişler diye. Neyse gereksiz mesajdan ban yemeden benim demek istediğim 1600 AF güzel bir işlemci. RAM'leri t-Force'un ile değiştirebilirsin. SSD'yi Apacer Panther AS340 ile değiştirsin. Kasa mesh güzel ama içindeki PSU pek güvenilir değil.

PSU'nun iyi olmadığını başka yerlerdede görmüştüm zaten ama ne alacağıma karar veremedim aklınızda iyi bir şey var mı?
Alınır işlemci fena değil inşallah af modelidir.

Tanıdıklarım falan hep değiş demişti emin misin iyi olduğuna?

Yeni konular

Geri
Yukarı