Çözüldü BattleEye kurulumu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tacohub

Kilopat
Yer
İzmir
Insurgency'i satın aldım fakat oyunu ilk kez açmaya çalışırken "failed to install battleye service." Hatası alıyorum. Güvenlik duvarı kapalı ve yönetici olarak başlatmayı denedim. Dosyaları sildim ve yeniden dosya doğrulamayı dendim, fakat yine de olmuyor. Install_BattlEye.bat dosyası üzerinden yüklemeyi dendim Uninstall_BattlEye.bat ile silip tekrar kurmayı dendim fakat çözüm olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu Steam üzerinden değil de doğrudan steamapps klasöründeki exe dosyasından çalıştırmayı bir dener misiniz? Bazı sitelerde işe yaradığı söylenmiş.
Sorunu çözdüm çözümü ise şu "C:\Program Files (x86)\Common Files\BattlEye" BattleEye klasörünü silip kurulumu tekrar başlattım sorun çözüldü. Yine de teşekkür ederim.
Oyunu Steam üzerinden değil de doğrudan steamapps klasöründeki exe dosyasından çalıştırmayı bir dener misiniz? Bazı sitelerde işe yaradığı söylenmiş.
Sorunu çözdüm çözümü ise şu "C:\Program Files (x86)\Common Files\BattlEye" BattleEye klasörünü silip kurulumu tekrar başlattım sorun çözüldü. Yine de teşekkür ederim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı