Çözüldü Battlefield 1 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zıladan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,
Sitedeki yöntemleri denedim. Sonuç hala aynı yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Rapor:

İşletim Sistemi: Windows 11

DLL dosyalarını sildikten sonra bu şekilde hata vermeye başladı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-12-24 165911.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-24 165911.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Çözüm
Maalesef geliyor, çok saçma. Nasıl oluyor anlayamadım.

Cidden ben de anlam veremedim. Sorun başka DLL kaynaklı da değil, olsa ikinci raporunuzda belli olurdu. Madem 2013 C++ redist paketleri de işlevini yerine getiremiyor, o zaman mecbur elle DLL dosyalarını System32'ye atmanızdan başka seçenek kalmadı gibi.

Kendi sistemimden upload ettiğim DLL dosyaları:

İndirip içindeki msvcp120.dll ve msvcr120.dll'yi C:\Windows\System32 konumuna atın.
Varmış kusura bakmayın :) dediklerini kurup geri dönüş yapacağım.

Dediklerinizi yaptıktan sonra bu hatayı aldım.

Dosya Ekleri

• 33.png
    33.png
    7,2 KB · Görüntüleme: 15
  • 22.png
    22.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Evet hatta silip kuruyorum. Onu anlayamıyorum zaten, sizden önce de aynı şekilde bu işlemleri yaptım ve sonra klasördeki dll'leri kontrol ettim dll'ler yükleme yaptıktan sonra klasöre gelmiyor. Neden böyle olduğunu anlayamıyorum.

Rapor:

Bu şekle getirip dediğiniz visualleri kuruyorum

1671891788046.png

Son düzenleme:
Yeni raporunuzda da farklı bir şey yok aslında. msvcr120.dll ve msvcp120.dll eksikliğinden kaynaklı açılmıyor olarak gözüküyor. Verdiğim paketlerin bu DLL'leri kurması lazımdı.

Denetim Masasından Microsoft Visual C++ paketlerinin ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Geri
Yukarı