Battlefield 1 Açık Beta Ön İndirme

oguzhantemiz

Kilopat
Daha fazla  
Bu sabah itibariyle Insider kaydını yapanlara Origin üzerinden oyunu indirme ve oynama işlevi sunuldu. Benim gibi Insider kaydını yapmayı geciktirenler için açık beta başlangıç tarihi 31 Ağustos. Yarın indirme işi ile uğraşmak istemiyorsanız şimdiden indirip yarın herkese sunulduğunda direkt oynayabilirsiniz. Bunun için;

1-) Buradaki linkten 7.1 GB büyüklüğündeki dosyayı indirin ve rardan çıkartın.
2-) Yarın Origin üzerinden Battlefield 1 Beta oyununu indirmeyi başlatın 5-10 MB indirsin ve durdurun.
3-) Linkten indirdiğiniz dosyayı, Originden indirdiğiniz oyunun dosya konumuna kopyalayın.
4-) Tekrar Originden indirme işlemine devam edin.

Keyifli Oyunlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sabah itibariyle Insider kaydını yapanlara Origin üzerinden oyunu indirme ve oynama işlevi sunuldu. Benim gibi Insider kaydını yapmayı geciktirenler için açık beta başlangıç tarihi 31 Ağustos. Yarın indirme işi ile uğraşmak istemiyorsanız şimdiden indirip yarın herkese sunulduğunda direkt oynayabilirsiniz. Bunun için;

1-) Buradaki linkten 7.1 GB büyüklüğündeki dosyayı indirin ve rardan çıkartın.
2-) Yarın Origin üzerinden Battlefield 1 Beta oyununu indirmeyi başlatın 5-10 MB indirsin ve durdurun.
3-) Linkten indirdiğiniz dosyayı, Originden indirdiğiniz oyunun dosya konumuna kopyalayın.
4-) Tekrar Originden indirme işlemine devam edin.

Keyifli Oyunlar...
İnsider kaydını ps4 için yaptırmıştım ps4'e nasıl indireceğim konusunda bir bilginiz var mı acaba?

Bu rehberi gördüğüm iyi oldu cidden. Bana da bugün kod gelmedi. Kara kara düşünüyordum yarın inmez bu diye. :D

Sevindik ama sevincimiz boşa çıktı. :( Tarayıcı üzerinden belli bir dosya boyutu indirdikten sonra indirme duruyor, yeniden indiriyor. En sonunda ise ağ hatası deyip komple iptal oluyor. Torrent üzerinden indirmenin bir yolu var mı acaba ?

Bu rehberi gördüğüm iyi oldu cidden. Bana da bugün kod gelmedi. Kara kara düşünüyordum yarın inmez bu diye. :D

Sevindik ama sevincimiz boşa çıktı. :( Tarayıcı üzerinden belli bir dosya boyutu indirdikten sonra indirme duruyor, yeniden indiriyor. En sonunda ise ağ hatası deyip komple iptal oluyor. Torrent üzerinden indirmenin bir yolu var mı acaba ?
4 farklı kaynak var. Bir de Google Drive dan dene.

4 farklı kaynak ile de denedim ama sonuç aynı. Daha 1 GB inmeden indirme kesiliyor ve başarısız diyor. Yarına kaldı artık indirme işi.
5 GB oldu. %70 de bakalım inecek mi?

Ekran Alıntısı.PNG
Sonunda indi ve temiz gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı