Battlefield 1 alınır mı?

Mesela ben BF1'i pas geçenlerdenim. FPS oyunlarda eski zamanları anlatan oyunlardan çok sıkıldım çünkü. Eski teknoloji silahlar hiç zevkli gelmemeye başladı bana. Ama fiyat olarak çok uygunmuş. Alıp bir şans vermek mantıklı o fiyata. Belki de çok seversiniz. Kim bilir :)

Tavsiye ederim, birkaç ay önce ben buna benzer bir konu açmıştım aldığıma pişman değilim.
Battlefield 1 ve Premium Pass ile.

Server sayfasından bakın arada girer oynarım ve neredeyse 50 60 adet full dolu sunucu bulabilirsin. Hile olayı çok ama denk gelmeyince çok zevkli olduğunu kabul etmek lazım.

Sadece hikaye modunu oynadım baya sevmiştim videolardan izlediğim kadarıyla da BF 5 den daha güzel bana göre.

Almayın, size kesin konuşacağım operasyon sunucularının hepsinde hile var hangisine girsem hepsinde 100 kill 0 death giden adamlarla karşılaştım, daha önce hiç hilenin bu kadar azdığını görmemiştim bu oyunda. Oyun çoktan bitmiş.

Son düzenleme:
Aşırı abartı sezdim.
Abartı falan değil. Ne zaman operasyon oynasam ya yarısında ya sonunda hile giriyor servera. O yüzden oynamak istediğimde operasyona girmiyorum. Fetih hem daha kısa sürüyor hem hile gelirse oyundan daha kolay çıkılabiliyor. Operasyon daha uzun sürdüğü için o zamana kadarki gelecek olan tecrübe puanlarını bırakmak istemiyor insan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı