Battlefield 1 alınır mı?

Seckinmis

Kilopat
Yer
İzmir
Arkadaşlar şuan Origin de Battlefield 1'in 5 Euro bir fiyatı var 35 TL gibi bir paraya denk geliyor. Battlefield 4 oynamayı seviyorum. Sizce Battlefield 1 alınır mı? Ne düşünüyorsunuz?

Tabii alınır, neden alınmasın. Ben hala ara ara açıp oynarım, atmosfer hala sağlam. Alın derim.

Oyunları hile durumuna göre değerlendirmek çok yanlış ama 2 yıl önceki bf1 hileleri fixlenmemiş durumdaymış yorumlar o yönde. Can sıkıcı bi hale geliyor çok fazlalar.

Tabii ki de. Zaten BF 5, 1'in makyajlı kasası gibi. BF1'in tek kötü tarafı örneğin tankta öldünüz, nedense tank patlıyor ama adamınız tek parça havaya uçuyor.
Oyunları hile durumuna göre değerlendirmek çok yanlış ama 2 yıl önceki bf1 hileleri fixlenmemiş durumdaymış yorumlar o yönde. Can sıkıcı bi hale geliyor çok fazlalar.
Hileye denk gelemedim ben. Tabii genelde BF 5 oynuyorum ama ara sıra giriyorum. Tabii hiç hileye denk gelemedim diyemem, bazen 1000m uzaklıktan HS yiyebiliyorsunuz.

ben aldım hele de indirimde yakaladım. süper oldu dsotum uplay üzerinden 33 tl ye aldım online olduğu için satın almak zorundayız

Cok fazla hile yapan var, bence alinmaz.

Bu hile meselesi o kadar kotu ki, karsindaki iyi mi oynuyor hile mi yapiyor ayirt edemiyorsun bir yerden sonra. Bu da oyuna olan guvenini etkiliyor insanin.

Yeni battlefield'i sirf bu yuzden almiyorum, BF1 i de oynamiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı