Çözüldü Battlefield 1 alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

G0best

Kilopat
Daha fazla  
Ben Battlefield 1 almak istiyorum hala alınır mı? Bir de hangi Battlefield 1 sürümünü almalıyım daha önceden BF 4 ve BF 3 çok oynadım sıkıldım Battlefield 1 oynamak istiyorum. Battlefield 5 daha pahalı geldi o yüzden Battlefield 1 almak istedim hala gideri var mı, alınır mı?

Battlefield 1 Revolution (her şeyi içeriyor). 2 ay civarıdır oynuyorum. Bu kadar yeni almış olmama rağmen hemen her gün girerim. 87 seviye oldum :) Sniper MAX. BF3 VE BF4 de oynamış biri olarak BF1'i daha iyi görüyorum.

Ben Battlefield 1 almak istiyorum hala alınır mı? Bir de hangi Battlefield 1 sürümünü almalıyım daha önceden BF 4 ve BF 3 çok oynadım sıkıldım Battlefield 1 oynamak istiyorum. Battlefield 5 daha pahalı geldi o yüzden Battlefield 1 almak istedim hala gideri var mı, alınır mı?

Ben şuan oynuyorum. Bu sorunun cevabı oynamaktan keyif alacağın oyun türüne göre değişir. Bazı oyun modlarında oyuncu bulamazken bazı oyun modları full çekiyor. Ben Fetih ve Operasyonlar'ı tercih ettiğim için hiç bir sorun yaşamıyorum. 64 kişilik sunucuların tamamı dolu oluyor ve çoğu zaman giriş yapmak için beklemek zorunda kalıyorum. Ancak alacaksan en dolu paketi almanı öneririm, hem harita, hem silah açısından çok daha zengin içeriklere sahip. Ben premium almak istemiştim ama çok pahalı olduğunu düşündüğümden dolayı almadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı