Battlefield 1 alınmalı mı?

322269

Hectopat
Merhaba dostlar. 100TL bütçem var Steam indirimleri için. Battlefield 1 alınmalı mı? Online oynayacağım çoğunlukla. Hala oynayan var mı? 100TL'ye hangi oyunları alabilirim?

Merhaba dostlar. 100TL bütçem var Steam indirimleri için. Battlefield 1 alınmalı mı? Online oynayacağım çoğunlukla. Hala oynayan var mı? 100TL'ye hangi oyunları alabilirim?
2 ay önce online kısmına girmiştim. Sunucuları oldukça dolu. Sadece aşırı derecede büyük mapte hayatta kalması zor, her yerden biri çıkabiliyor. Çok güzel oyundur, tavsiye ederim.

Merhaba dostlar. 100TL bütçem var Steam indirimleri için. Battlefield 1 alınmalı mı? Online oynayacağım çoğunlukla. Hala oynayan var mı? 100TL'ye hangi oyunları alabilirim.

70 TL iken almıştım bilgisayarım yok ama arkadaşıma falan gidince oynuyorum internet kafe falan şiddetle öneriyorum al sunucu sıkıntısı falan boş muhabbet ben sürekli rahat rahat oynuyorum tavsiye ederim.

2 ay önce Online kısmına girmiştim. Sunucuları oldukça dolu. Sadece aşırı derecede büyük mapte hayatta kalması zor, her yerden biri çıkabiliyor. Çok güzel oyundur, tavsiye ederim.

Serverlerin dolu olması önemli. Oyuncusuz Online için 55TL vermek istemem. Ben genellikle 12-6 arası oyuna girerim o zamanlar oyuncu sıkıntısı çekmem değil mi? Yoksa Doom Eternal alacağım.

Serverlerin dolu olması önemli. Oyuncusuz Online için 55TL vermek istemem. Ben genellikle 12-6 arası oyuna girerim o zamanlar oyuncu sıkıntısı çekmem değil mi? Yoksa Doom Eternal alacağım.
O saatler arasında hiç girmedim, o yüzden bilmiyorum. Ben akşam saat 8 - 9 gibi girmiştim, bayağı oyuncu vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı