Battlefield 1 ara sahnelerde kasiliyor

İşletim sistemi
Windows 10

Lauss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Battlefield 1'i oynarken yani oyun içindeyken hiçbir sıkıntı yok ama ara sahnelerde takılmalar oluyor sanki düşük FPS'te video izliyormuşsun gibi. Diğer hiçbir oyunda böyle bir şey yaşamadım. Bunun sebebi ne olabilir? Hangi ayarları açıp hangilerini kapamalıyım? Radeon Chill kapalı bu arada.

Merhaba arkadaşlar Battlefield 1'i oynarken yani oyun içindeyken hiçbir sıkıntı yok ama ara sahnelerde takılmalar oluyor sanki düşük FPS'te video izliyormuşsun gibi. Diğer hiçbir oyunda böyle bir şey yaşamadım. Bunun sebebi ne olabilir? Hangi ayarları açıp hangilerini kapamalıyım? Radeon Chill kapalı bu arada.
Çünkü ara sahnelerde yüklemeyapıyo aynı sorun bendede mevcut.

Bende de kasıyor genel bişey galiba.

Bende multiplayer'da harita yüklerken kasıyor, 1-2 fps'e kadar indiği oluyor :D Birde oyun başladığında 1-2 dakika drop giriyor. Kronik sorun sanırım çünkü 2-3 arkadaşımda da durum böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı