Battlefield 1 başlanır mı?

BF1 başla. O savaş atmosferini hiçbir BF oyununda yaşayamadım. 2042 hariç ana seri olarak her BF oyununu oynadım. Ortalama olarak en iyi oyun BF1 derim. BF5 daha çok CoD gibi hızlı oynanan bir oyun ekibin varsa sarar. BF1 de tek başına da girsen ekiple de girsen acayip sarıyor.

Hile istemiyorsan topluluk sunucularında oyna. Resmi sunucular Full hile dolu.
hocam serinin her oyunu oynamış bilgili bir insan olarak bana yardımcı olabilir misin lütfen sürekli bu hatayı alıyorum en az iki oyunda bir ve kafayı yedirtmek üzere artık nolur yardım edin yav

BF1 başla. O savaş atmosferini hiçbir BF oyununda yaşayamadım. 2042 hariç ana seri olarak her BF oyununu oynadım. Ortalama olarak en iyi oyun BF1 derim. BF5 daha çok CoD gibi hızlı oynanan bir oyun ekibin varsa sarar. BF1 de tek başına da girsen ekiple de girsen acayip sarıyor.

Hile istemiyorsan topluluk sunucularında oyna. Resmi sunucular Full hile dolu.
hocam oyunun her serisini oynamıs bilgili birisi olarak bana yardımcı olma şansın var mı acaba sürekli su sacma hatayı alıyorum bağlantın ile ilgili bir problem olabilir dedi bir kac arkadaş ama internetim de sorun olmasa da geliyor bu hata ne yapabilirim acaba nolur yardım edin

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    994,9 KB · Görüntüleme: 5
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    994,9 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
Hocam serinin her oyunu oynamış bilgili bir insan olarak bana yardımcı olabilir misin lütfen sürekli bu hatayı alıyorum en az iki oyunda bir ve kafayı yedirtmek üzere artık ne olur yardım edin yav.

Hocam oyunun her serisini oynamıs bilgili birisi olarak bana yardımcı olma şansın var mı acaba sürekli su saçma hatayı alıyorum bağlantın ile ilgili bir problem olabilir dedi birkaç arkadaş ama internetim de sorun olmasa da geliyor bu hata ne yapabilirim acaba ne olur yardım edin.

VPN ile girmeyi dener misin? Güvenli internet bazen sourn çıkarabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı