Battlefield 1, Battlefield 5 vs Battlefield 2042

Daha fazla  
Önünüzde 3 tane Battlefield oyunu var hangisini oynarsınız? Battlefield 1, Battlefield 5, Battlefield 2042 hangisini daha sık oynarsınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen benim en sevdiğim aralarında Battlefield 5 oldu, Battlefield 1'i de 5'i de 100 saat civarında oynamışımdır 5'in ilk oyundan multiplayer kısmında tek eksisi bence haritaların BF1'e göre daha zayıf olmasıydı. Onun dışında Battlefield 5'in çok daha iyi olduğunu ve hakkının yendiğini düşünüyorum. Battlefield 2042 konusunda da fazla bir yorum yapamayacağım sadece 5 saat oynayabildim hiç beğenmedim. Ben çıkışından kısa bir süre sonra oynadım tabii, illaki değişimler olmuştur ama olmamış gibi geldi oyun bana.

Şahsen benim en sevdiğim aralarında Battlefield 5 oldu, Battlefield 1'i de 5'i de 100 saat civarında oynamışımdır 5'in ilk oyundan multiplayer kısmında tek eksisi bence haritaların BF1'e göre daha zayıf olmasıydı. Onun dışında Battlefield 5'in çok daha iyi olduğunu ve hakkının yendiğini düşünüyorum. Battlefield 2042 konusunda da fazla bir yorum yapamayacağım sadece 5 saat oynayabildim hiç beğenmedim. Ben çıkışından kısa bir süre sonra oynadım tabii, illaki değişimler olmuştur ama olmamış gibi geldi oyun bana.

Şunu güncelleyeyim hazır bildirim hatırlatmışken, yaklaşık 1.5 aydır Battlefield 2042 oynuyorum ve söylemem lazımki gelen son update ile sanırım en iyi Battlefield oyunu olmayı başardı multiplayer kısmında. Multiplayer olarak sıralamam gerekirse BF2042>BF5>BF1 derim, hikaye kısmıysa zaten tam tersi.

Battlefield 2042: Buglar çok fazla, haritalar dengesiz, bazı silahlar aşırı güçlü, atmosferi kötü, oyunda savaş ciddiyeti yok.(500 saatim var)
Battlefield 5: Hile çok fazla, atmosferi kötü.(100 saatim var)
Battlefield 1: Hile çok fazla(dice sunucularında hile bulabilirsiniz ancak klan sunucularında hile bulamazsınız. Bu oyunda da 1200 saatim var.)
Yani: Battlefield 2042<battlefield 5<battlefield 1

Geri
Yukarı