Çözüldü Battlefield 1 Çalışmayı Durdurdu Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Biraz önce Battlefield 1 açık betayı yükledim laptopuma, oyunu kaldırıp kaldırmayacağını anlamak için. Ancak ilk yüklediğimde Intel HD Graphics sürümüm ile ilgili bir hata verdi eski olduğuyla ilgili. Ben de tamam deyip oyuna devam ettim ancak "Battlefield 1 Open Beta Çalışmayı Durdurdu" hatası aldım. Herhalde ekran kartının sürümüyle ilgili dedim ve driverını silip yeniden kurdum. Artık oyun o hatayı vermiyor istediği sürümü yüklediğim için ancak hala resimde görmüş olduğunuz "Çalışmayı Durdurdu" hatasını alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Laptopumun Özellikleri;
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz
  • RAM: 4 GB 1600 MHz
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7600M Series (Başlata DxDiag yazınca DirectX 12 yazıyor.)
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit (Orjinal)
Sistem güncellemeleri şu anda olabilecek en güncel durumda.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1 saat önce sorunsuzca oynadığım oyunu şimdi açamıyorum maalesef. Bende de çalışmayı durdurdu hatası veriyor sağolsun Windows 10, o büyük Windows 10 dediğiniz 1.5 GB RAM kullanıyor nerdeyse, zaten 4 GB RAM var. Sistem şu şekil.

• Core 2 Quad Q8300 2.50 GHz
  • R7 250 GDDR3
  • 4 GB RAM
  • Windows 10 64 Bit

Konuyla alakasız fakat o sistem ile hangi ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz merak ettim hocam.

Oyunu direk çalıştırdım.

Konuyla alakasız fakat o sistem ile hangi ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz merak ettim hocam.

Şuanlık son AMD driver'ini yükledikten sonra +40 FPS oldu biraz takılma var çok az oda betadır veya RAM'den dir sanırım.

Windows 10 olması mı şart anlamadım bi çözülmedi gitti.

Silince oyunumu çalıştırdın yoksa oyunu yenidenmi indirdin ?

Oyunu Intel HD Graphics ile mi oynayacaksın ? Unut o işi...

Arkadaşlar ekran kartınızı ve sisteminizi yazın. Bu oyun güncel olmayan bilgisayarlarınızda oynansın diye yapılmadı.

Windows 10 olması mı şart anlamadım bi çözülmedi gitti.

Windows 10'a halen geçmediysen zaten BF1 Beta'ya katılma bile.

Son düzenleme:
Sorun bende de mevcut ekran kartı olarak HD 530 kullanıyorum.

TeamViewer Kurdum Id şifreyi size nasıl ulaştırabilirim birde kullanmayı çok iyi bilmiyorum.Bir şey daha söylemek istiyorum.Bilgisyarım WİN7 sıkıntı olmaması lazım di mi ?
Evet sıkıntı Windows 7. Aslında yeni oyunların Windows 7 bile desteklememesi lazım. Windows 10 kurman gerekiyor dostum.

Yokmu arkadaşlar bunu çözümünü bulan birisi @Recep Baltaş siz bulabildiniz mi acaba çözümünü?

Sistemim:

i7 Skylake 6700K-16 GB Ram- Msi Geforce Gtx 1070 gibi üst sayılabilecek türden parçalar. Niye böyle bir hata verdi çözemedim yardımcı olabilirmisiniz acaba?

Yok mu arkadaşlar bu olayın çözümünü bulabilen?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı