Battlefield 1 Düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

erkekdobbe

Decapat
Geçtiğimiz günlerde Battlefield 1 aldım. Ancak YouTube'dan izlediğim test videolarındaki FPS'i alamıyorum. Orta ayar 1080P 45-60 arası giderken sürekli FPS düşmesi yiyiyorum 29 30'lara düşüp yükseliyor. Ayar yükseltsem de düşürsem de FPS'im artmıyor. Akıcılık gidiyor. Yardım edebilir misiniz?
Sistem
GPU RX560
CPU FX6300
12 GB DDR3 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçtiğimiz günlerde Battlefield 1 aldım. Ancak YouTube'dan izlediğim test videolarındaki FPS'i alamıyorum. Orta ayar 1080P 45-60 arası giderken sürekli FPS düşmesi yiyiyorum 29 30'lara düşüp yükseliyor. Ayar yükseltsem de düşürsem de FPS'im artmıyor. Akıcılık gidiyor. Yardım edebilir misiniz?
Sistem
GPU RX560
CPU FX6300
12 GB DDR3 RAM
Hdd kullanıyorsanız hdd ile bir sıkıntı olabilir. Hard disk sentiel veya bad sector testi yapınız. Eğer bir sıkıntı çıkmaz ise ramler iniz ıçuyumlu çalışmıyor olabilir. Çünkü 12 gb Ram sıkıntı çıkarabilir.

İşlemcin darboğaz yapıyor olabilir. MSI Afterburner uygulamasıyla değerleri kontrol et.
İkisinin de kullanımı %100 de ancak GPU da anlık %0 %30 gibi değerlere düşmeler oluyor.
Hdd kullanıyorsanız hdd ile bir sıkıntı olabilir. Hard disk sentiel veya bad sector testi yapınız. Eğer bir sıkıntı çıkmaz ise ramler iniz ıçuyumlu çalışmıyor olabilir. Çünkü 12 gb Ram sıkıntı çıkarabilir.
4 lüklerden birini çıkardığımda fps te ciddi bir artış gördüm bf1 de. Ancak bilgisayarımı normal kullanış açısından yavaşlatıyor. 12 olarak kullanıp sınırlama yapacağım bir program var mı ?
Ya da nasıl çözerim bu sorunu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı