Battlefield 1 ''EA serverlarına bağlanamadı'' hatası

LautaroMartinez

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 2 gündür oyuna giriş yaptığımda sanki her seferinde ilk defa girmişim gibi ilk ekran geliyor ve ardından ilk bölümü oynatıyordu. Daha sonra ise altta fotoğrafını attığım hatayı alıyordum ve hiçbir şekilde oyuna bağlanamıyorum. İnternette ve forumda çeşitli çözümleri denedim ancak hiçbiri sorunu çözmedi. Aranızda daha önce bu sorunu çözen veya yardımcı olabilecek biri var mı? Şimdiden teşekkürler.

1672687192389.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağ ayarlarınızı sıfırlayın
Adım 1: Klavyenizde Win + R tuşlarına basın

Adım 2: “cmd” yazın ve klavyenizde Ctrl + Shift + Enter tuşlarına basın.

Adım 3: Aşağıdaki komutları girin:
ipconfig /flushdns
ipconfig /renew
ipconfig /registerdns

Adım 4: Pencereyi kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Ardından Battlefield 1 e tekrar girerek sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

Ağ ayarlarınızı sıfırlayın
Adım 1: Klavyenizde Win + R tuşlarına basın

Adım 2: “cmd” yazın ve klavyenizde Ctrl + Shift + Enter tuşlarına basın.

Adım 3: Aşağıdaki komutları girin:
ipconfig /flushdns
ipconfig /renew
ipconfig /registerdns

Adım 4: Pencereyi kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Ardından Battlefield 1 e tekrar girerek sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.
Denedim ancak sorun yine aynı

Oyunda hile kullanıp yasaklanmadın değil mi?
Hayır kullanmadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodakileri yapınca düzeldi ancak oyunu kapatıp açınca yine aynı hatayı alıyorum.

Hayır kullanmadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodakileri yapınca düzeldi ancak oyunu kapatıp açınca yine aynı hatayı alıyorum.

Peki Online girebildin mi?

EA App ı kaldırıp bilgisayarı kapat modemi resetle yanından veya arkasından modeme göre değişir Steam'den çalıştırıyorsan oyunu Steam'den kaldır EA App ı kaldırıp yeniden yükle oyunu tekrar yüklemeden önce mutlaka modemi resetle çoğu çözümü denediğini söylemiştin bu dediklerimi denediysen ciddiye alma eğer daha önce deneyip olmadıysa EA ile mail yoluyla iletişime geçmeni öneririm aynı gün içinde dönüş yaparlar en azından sorunun neden kaynaklandığını vb söylerler hesabının verilerine eriştikleri için düzeltme yapabilirler bir hata varsa.

Modeme reset atıp baştan kurdum yine de düzelmedi. Nereden mail atacağımı bulamadım herangi bir şekilde mail adresi gözükmüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı