Battlefield 1 GTX 1050 Ti + AMD R3 2200G düşük FPS sorunu

atakansogut

Hectopat
Merhabalar, 2 hafta kadar önce bilgisayarımın ana kartındaki sorundan dolayı bu iki donanıma sahip yeni bir sistem ile bilgisayardaki açılmıyornu giderdik. Sistemimde şu an en önemli donanımlar:
-MSI GeForce GTX 1050 Ti 4 GB OC.
-AMD Ryzen 3 2200G.
-G.Skill Ripjaws F4-2666C15S-4gvr 4 GB RAM 2133 MHz.
-MSI A320M Pro VD/S anakart.
İnternetten o kadar araştırmama rağmen BF1 ve Fortnite gibi oyunlarda ani FPS düşüşleri ve FPS dropların yanında akıcı bir performans ile bu oyunları oynamakta epey zorlanıyorum. Daha eski oyunlarda (CS:GO, Insurgency, Rocket League vs.) sorun yokken bahsettiğim diğer oyunlarda verim alamamamın tek sebebi düşük RAM olabilir mi? Ekran kartının driverını güncellediğimde BF1 Single Player'da biraz daha akıcı bir performans gördüm ancak multiplayerda 20-30 FPS aralığından yukarısını göremedim. Normalde çok rahat 50-60 FPS aralığında oynanabilecek bu oyunları neden oynayamıyorum? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. Alta Afterburner'dan birkaç değerin olduğu bir fotoğraf koyuyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    125,4 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı