Battlefield 1 Hala Alınabilir mi?

Sizin için Battlefield 1'in sunucularını kontrol edeceğim.

Saat 22:41 (Türkiye için)

380589

Avrupa sunucuları bu durumda.

Aralarda baya boş var, bir kaç tane de Türk sunucusu var. Oynayacağın sunucular genellik ile bunlar olur zaten.

Eki Görüntüle 380589

Aralarda baya boş var, bir kaç tane de Türk sunucusu var. Oynayacağın sunucular genellik ile bunlar olur zaten.

Oyuncular yazan başlığa tıklarsan dolu sunuculardan boş sunuculara doğru sıralama yapar. Ayrıca BFV çıkmadan öncede bu doluluktaydı çok da değişen yok.

Oyuncular yazan başlığa tıklarsan dolu sunuculardan boş sunuculara doğru sıralama yapar. Ayrıca BFV çıkmadan öncede bu doluluktaydı çok da değişen yok.
Ben oynayan insanların hala olduğunu söylemek istemiştim, yanlış anladın galiba xD

Eki Görüntüle 380589

Yaptığınız iyilik için çok teşekkür ederim. :) Bu doluluk bana hayli hayli yeteceğini düşünüyorum. :)

Yaptığınız iyilik için çok teşekkür ederim. :) Bu doluluk bana hayli hayli yeteceğini düşünüyorum. :)
Rica ederim, yeter yeter :) zaten genel olarak o sunucular çok tutuluyor. Aralarında bir kaç tane Türk sunucusu vardı, galiba Almanya üzerinden açılmıştı ama Türk sunucusu.

Bence alınmaz oyuncu kitlesini bilmem ama diğer battle royaller daha iyidir.
Diğer BR'ler? iyi de BF'nin ana oyun mantığı Battle Royale üzerinden mi ilerliyor? sadece BF 5'de var. Battlefield alanlar RB için almıyor. Benim için bazı konularda Battlefield 1, 5'den daha iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı