Battlefield 1 hala alınır mı?

Full çeken BF3 serverları var hala ve ben de hala BF3 oynuyorum, Battlefield 1'in 1. Dünya savaşı oynanışı hoşuma gitmedi çünkü, BF4'ten de haritalar açısından daha iyi ama BF4 oynayan da bi dolu insan var. Bir oyun eskidi diye artık oynanmaz demen doğru değil.

Ben artık yüzüne bakmam bu kadar eskimiş oyunun, her iki oyunu da 200'er saat oynadım herkesin bakış açısı farklı. Ya BF1 oynarım ya da yenisini beklerim.

Battlefield oyunlarının serverları özel olduğu için kolay kolay ölmezler, Bad Company 2 bile hala oynanıyor. Oyunu sevdiysen alabilirsin, ben kişisel olarak oynanışını çok sevmiyorum 1'in, 5 daha güzel geliyor "eski dönem" savaş teması için. Modern savaş için BF3 ve 4 öneririm.

Battlefield 1 oynanır. Size şu sunucuları tavsiye edeyim. Epix, [AMG] klanı, bob klanı, mermi hasarının %200 yapıp daha bir gerçekçi oyun tadı sunan Arap Sniper isimli sunucu. Hatta kuvayi milliye isimli bir Türk sunucu da var, yeni açılmış. Yeter ki infanty paradise sunucsunudan uzak durun adminleri genelde velet olur.

Geri
Yukarı