Battlefield 1 hala alınır mı?

BayOcean

Hectopat
Daha fazla  
Oyunun Multiplayer'ını oynamak istiyorum, Steam tarafında oyun çok pahalı. Hala sunucularda oynayan var mıdır bilmiyorum. En ucuza Online oynayabileceğim şekilde nereden satın alabilirim ve buna değer mi?

Oyunun multiplayer'ını oynamak istiyorum, Steam tarafında oyun çok pahalı. Hala sunucularda oynayan var mıdır bilmiyorum. En ucuza Online oynayabileceğim şekilde nereden satın alabilirim ve buna değer mi?

SteamDB üzerinden baktım ve 3000 kişi hala daha oynamakta, indirimi beklemenizi tavsiye ederim oyun 60 TL'ye kadar düşüyor.

Origin'de 45TL ye almıştım Game Pass'lı şekilde indirimdeydi. Gerekli filtreleme ayarlarını yapıp oyuncu bulabilirsiniz. Yıl oldu 2022 hala BF1'deki gerçekçi savaş atmosferine sahip oyun yok. BF5 dahil.

Origin'de 45TL ye almıştım Game Pass'lı şekilde indirimdeydi. Gerekli filtreleme ayarlarını yapıp oyuncu bulabilirsiniz. Yıl oldu 2022 hala BF1'deki gerçekçi savaş atmosferine sahip oyun yok. BF5 dahil.
Çok hoş bir görüntüsü var, çatışmalar çok gerçekçi gözüküyor. O yüzden şansımı bir deneyeceğim.

Bu sitede 112 TL'den yakaladım ama Steam veya Origin'den indirim kovalamak daha mantıklı gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı