Battlefield 1 hala alınır mı?

artifactr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyuna her açıdan çok yükseliyorum yıllardır. Nasip olmamıştı ama şu an alabilme fırsatım var. En son almak istediğimde çok hileci var demişlerdi vazgeçmiştim. Şu an alınabilecek durumda mı BF1?

Arkadaşlar oyuna her açıdan çok yükseliyorum yıllardır. Nasip olmamıştı ama şu an alabilme fırsatım var. En son almak istediğimde çok hileci var demişlerdi vazgeçmiştim. Şu an alınabilecek durumda mı BF1?
Hile var ya az değil, ben CSGO da bile hilelerden bu kadar rahatsız olmadım fakat BF1 hileler bazen can sıkmıyor değil. PS4 den oynamanı öneririm.

En son girdiğimde hileyle karşılaşmadım. Alınır oyunda her saniye ölmekten kriz geçirmeyeceksen sorun yok Battlefield 5'den daha güzel bence.

Hocam BF1'in atmosferi yemin ederim çok içine çekiyor beni ya. Videoları aşırı zevkli geliyor.
Aslında ben F-16 tarzı savaş uçaklarını da kullanabildiğimiz savaş oyunlarını daha çok seviyorum yani seçmeli olanlar işte isterseniz kara birimi isterseniz hava birimi falan. O tarz güzel bir oyun bulamadım henüz.
Oynamak istiyorsan alabilirsin, güzel oyundur.

Hile var ya az değil, ben CS:GO'da bile hilelerden bu kadar rahatsız olmadım fakat BF1 hileler bazen can sıkmıyor değil. PS4'den oynamanı öneririm.

En son girdiğimde hileyle karşılaşmadım. Alınır oyunda her saniye ölmekten kriz geçirmeyeceksen sorun yok Battlefield 5'den daha güzel bence.

İstersek kara, istersek hava birimi seçebildiğimiz kara ve hava birimlerinin aynı haritada aynı anda savaştığı güzel bir oyun biliyor musunuz arkadaşlar? Hani ben ister tankla gideyim ister F-16 seçeyim istersem de direk karada yaya olarak savaşayım. Ama hileler fazla olmasın :D

BF5'e nasıl güzel diyebiliyorsunuz anlamıyorum. Haritalar tek koridor, özgürlük yok, sıkıcı ve ezici üstünlüğü olan bölgeler var. Zorla kaybettirip, zorla kazandıran dizayna sahip. Son üç oyunun en iyisi BF1'dir. Parasını hak eden, oynanışıyla zevk veren oyundur. İstediğin gibi arkadan dolaşıp, kendince taktik yapabilme özgürlüğüne sahipsin.

Hikaye modu çok az ve onlıneda sürekli ölmek kanser ediyor.

Hocam BF1'in atmosferi yemin ederim çok içine çekiyor beni ya. Videoları aşırı zevkli geliyor.
Aslında ben F-16 tarzı savaş uçaklarını da kullanabildiğimiz savaş oyunlarını daha çok seviyorum yani seçmeli olanlar işte isterseniz kara birimi isterseniz hava birimi falan. O tarz güzel bir oyun bulamadım henüz.

İstersek kara, istersek hava birimi seçebildiğimiz kara ve hava birimlerinin aynı haritada aynı anda savaştığı güzel bir oyun biliyor musunuz arkadaşlar? Hani ben ister tankla gideyim ister F-16 seçeyim istersem de direk karada yaya olarak savaşayım. Ama hileler fazla olmasın :D

Squad diye bir oyun var hocam istediğiniz midir bilmem ama belki Orta Çağ hoşunuza gider chivalry 2 diye bir oyun var gerçekten taktikleri anladın mı adam bice bice gidiyosun :) onun dışında bilmiyorum farklı bir oyun.

BF4 o zaman, hileler yok çünkü hile olursa adminler atıyor PS4 de.

Geri
Yukarı