Battlefield 1 kilitli silahlar nasıl açılır?

Baran Halhallı

Decapat
Arkadaşlar merhaba, ben Battlefield 1'e başlayalı çok zaman olmadı ve hala bazı şeyleri öğrenemedim. Bunlardan biri de Battlefied 1'deki kilitli silahların nasıl açılacağıyla ilgili. Ekran görüntüsünde attığım silahı açmam için ne yapmam gerek?

Screenshot_2.png

Arkadaşlar merhaba, ben Battlefield 1'e başlayalı çok zaman olmadı ve hala bazı şeyleri öğrenemedim. Bunlardan biri de Battlefied 1'deki kilitli silahların nasıl açılacağıyla ilgili. Ekran görüntüsünde attığım silahı açmam için ne yapmam gerek?

Eki Görüntüle 1349650
Gözlemci sınıfıyla daha fazla oynayıp levelini arttırmalısın. Silahların sol üstünde yazıyor levelin. 10 level yapman lazım.

Arkadaşlar merhaba, ben Battlefield 1'e başlayalı çok zaman olmadı ve hala bazı şeyleri öğrenemedim. Bunlardan biri de battlefied 1'deki kilitli silahların nasıl açılacağıyla ilgili. Ekran görüntüsünde attığım silahı açmam için ne yapmam gerek?

Eki Görüntüle 1349650

Bende oynuyorum bu aralar istersen beraber oynayabiliriz.

Bende oynuyorum bu aralar istersen beraber oynayabiliriz.
olur oynayalım.Nickim baran12363.
Kişiden kişiye değişir, bence Gewehr 98.
Piyade olanı mı K.Nişancı olanı mı ?
Gözlemci sınıfıyla daha fazla oynayıp levelini arttırmalısın. Silahların sol üstünde yazıyor levelin. 10 level yapman lazım.

Bir de şunu merak ediyorum. Şu sağ altta 150M 75m 300M olarak değişen görüş açısı ne işe yarıyor?

Screenshot_3.png

Son düzenleme:
olur oynayalım.Nickim baran12363.

Piyade olanı mı K.Nişancı olanı mı ?

Bir de şunu merak ediyorum. Şu sağ altta 150M 75m 300M olarak değişen görüş açısı ne işe yarıyor?

Eki Görüntüle 1349696
Sanırım 300 metre ilerdeki adama 50 metre ayarlayıp ateş ederseniz dürbünü adamın üstüne ayarlamak zordunda kalırsınız. O yüzden 300 metre ilerdeki adam için 300 metreye almanız gerekir o sayıları.

Yeni konular

Geri
Yukarı