Battlefield 1 Optimizasyon Problemi

Ali-Yıldırım

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Merhaba;
Arkadaşlar beta başladı bildiğiniz gibi fakat bir çok oyuncu FPS problemleri yaşıyor. Reddit'te bir kullanıcı GTX 970 ile FPS'nin 30'a kadar düştüğünü söylemişti. Ve bende aşağıdaki sistem ile inanılmaz FPS dalgalanmaları yaşıyorum aldığım FPS değerleri şu şekilde;
30-40-50-60-70-80-90 arası değişiyor. Nesneler çoğaldıkça FPS düşüyor. Belkide en kötü Battlefield oyunu optimizasyonu bu olmuşur diye düşünüyorum. Bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
Sistemim;
  • ASUS STRİX GTX 950 2GB
  • AMD FX 6300 3.5 GHZ
  • 8GB DDR3 RAM
  • 1 TB HDD
  • ASUS M5A78L-M LX3 DDR3 ANAKART

bende büyük bir heyecanla betayı indirdim ama bende oyun içinde fps düşmesi yaşıyorum umarım bu sadece beta olduğu içindir çünkü bu böyle devam etmemeli bence.(bende 30-40) fps alıyorum

GTX960 28-60 FPS aralarında sürekli dalgalanıyor önerilen ayarlarda. Ayarları düşürdüğümde zaten fps düşmesi de yaşıyorum. Sanırım optimizasyonda sorun var ya da benim işlemcim yetişmiyor. Umarım sorun düzelir çünkü oyuna geçen hafta yaklaşık 250 TL baydım.

bence oyun normal sürümüne çıktığında düzelicektir çünkü anladığım kadarıyla hepimizin bilgisayarı sistem gereksinimlerini karşılıyo

Beta sürümü olduğu için optimizasyon kötü olabilir. Oyunun tam sürümü çıkana kadar aldırış etmeyin.

Bende öyle umuyorum dostlarım. Fakat GTX 760 ile 30 FPS alanda var 60 FPS alanda çok karmaşık bir durum söz konusu.

Arkadaşlar oyun inanılmaz bir şekilde CPU'yu sömürdüğünden, CPU ekran kartını yeterince besleyemiyor FPS düşüşlerinin neden bu sanırım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı