Battlefield 1 oyuncu miktarı

Splinger

Femtopat
Daha fazla  
Battlefield 1 server durumu, oyun durumu ve fiyat durumu gibi birçok konu konuşulmuş. Fakat ben konu güncel güne denk gelmesi amacıyla tekrar sormak istiyorum. Oyuncu fazla mı? TR Sunucusu bulunuyor mu? En çok oyuncu hangi kıta ve sunucuda? Ping durumu nasıl? gibi sorunlar kafama çok takılıyor. Yardımcı olabilecek arkadaş varsa teşekkür ederim. (Bu arada server durumlarını kontrol edebileceğim bir website varsa yazarsanız sevinirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye sunucusu pek görmedim fakat oyunda tonla Almanya, İtalya, İngiltere, Fransa sunucuları var. Avrupa bölgesindeki sunucularda anlık en kötü 400-500 oyuncu oluyor. Sunucu dolulukları iyi yani paranız çöpe gitmez.

Türkiye sunucusu yok. Bölgesel sunucular var, Türkiye için en uygunu EU sunucusu. Düzenli olarak oynuyorum, oyuncu sayısı gayet iyi.

Yani sabah aldığın cevaplar hala geçerli, oyuncu sayısı sabahtan geceye değişmedi.
@Splinger yeni konu açmanız daha sağlıklı olurdu. Battlefield 1'i her gün oynuyorum, sunucuları dolu, oyuncu bulmakta güçlük çekmiyorsun. EA Play abonelik sistemi Steam'e geldiğinden bu yana oyuncu sayısında artış var.

Geri
Yukarı