Battlefield 1 PS4 kasma sorunu

Küt123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben geçen cuma PS4'e Battlefield 1 aldım. Direk sorunu anlatayım, single player oynarken yağ gibi oynanıyor hiçbir kasma yok ama multiplayer açınca çok sinir bozucu şekilde FPS düşüyor, baya düşüyor ama az buz da değil. Neden olur bu sorun ve ne yapmam lazım? Acaba oyun çıktıktan 1 hafta sonra aldığım için güncellemelerle falan mı alakalı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş o cihazla alakalı değil internet bağlantısı ile alakalı sıkma canını o yüzden :) bende de ps4 var + battlfield 1 var benimde başıma geldi bağlantı hızın dusuksenondan olur yani ...

Anladım kardeşim ama ben kablosuz bağlanıyodum sonra bu olay olunca kablolu bağlandım hani hızlanır belki diye yine aynı sonuç var başka ne yapabilirim acaba interneti hızlandırmak için

Modemin kablosuz özelliğini kapatırsanız faydası olacaktır. Bağlı cihazlar fena sömürüyor interneti.

Arkadaşlar teşekkür ederim faydalı oluyor ama kablosuz özelliği kapata kapata da bir yere kadar yani.Yeni internet almayı düşünüyorum 50mbps 50 gb yada 25mbps 50gb internet paketinden birini seçicem işte sorun tamamen düzelirmi? Yani kablosuzu açtığım halde bile takılma kasma fps düşme gibi sorunlar olur mu multiplayerda bu internet paketlerine geçersem?

Sizin hangi mbps paketi seçtiğinizden ziyade fiber/adsl arasından hangisini kullanacağınız ve bağlı cihazların interneti sömürme oranı önemli. Adsl alacaksanız mevcudu değiştirmeyin derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı