Battlefield 1 Revolution Nasıl?

inlvrama

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam mağazasında gezerken bu oyunu buldum. Online'si nasıl, story campaign nasıl, grafikler atmosfer mekanikler vs. bilgi almak istiyorum ayrıca revolution sürümünün bir ayrıcalığı var mı bilen varsa yazabilir.

Her şeyi güzel. Sunucuları belki senin için sorun olabilir ama sanmıyorum. Revolution sürümünün baya ayrıcalığı var, premium pass veriyor. Oyun bunun üstüne kurulu.

Her şeyi güzel. Sunucuları belki senin için sorun olabilir ama sanmıyorum. Revolution sürümünün baya ayrıcalığı var, premium pass veriyor. Oyun bunun üstüne kurulu.
sunucu sorunu derken? ping veya optimizasyon sorunu falan mı yoksa hile mi? yada başka birşey mi

Arkadaşlar Steam mağazasında gezerken bu oyunu buldum. Online'si nasıl, story campaign nasıl, grafikler atmosfer mekanikler vs. bilgi almak istiyorum ayrıca revolution sürümünün bir ayrıcalığı var mı bilen varsa yazabilir.

Tek kelimeyle müthiş. Online'ı olsun hikayesi olsun gayet güzel. Revolution sürümünde hikaye konusu için bir ayrıcalığı yok fakat Online'da bir sürü silah ve daha fazla operasyonlae sunuyor. Alınır kesinlikle.

Geri
Yukarı