Battlefield 1 Server Durumları

@Famronty
  • Devrim paketi: Ana oyun + Premium Pass + Deluxe içeriği
  • Premium Pass: Ana oyun dahil değil, sadece ana oyuna sahip olanların alması gereken çıkan tüm genişleme paketleri.
Oyunu oynuyorum, Fetih(conquest) modunda sunucu bulmakta sıkıntı yaşamıyorum.

Dün başka bir kullanıcıya da söyledim, oyun moduna göre değişiyor durum. İlk çıktığında satın almıştım, o zaman da aynıydı. Bazı modları kimse oynamıyor, ben genelde Fetih ve Operasyon modlarını oynuyorum. DICE sunucularının tamamı dolu 64 kişilik 20 civarı sunucu. Nasıl dolu değil? İki haftadır hergün oynuyorum, çoğu zaman yer bulamadığım için bekliyorum hatta.
Cevaplarınız için teşekkür ederim.
@Famronty
  • Devrim paketi: Ana oyun + Premium Pass + Deluxe içeriği
  • Premium Pass: Ana oyun dahil değil, sadece ana oyuna sahip olanların alması gereken çıkan tüm genişleme paketleri.
Oyunu oynuyorum, Fetih(conquest) modunda sunucu bulmakta sıkıntı yaşamıyorum.

Güncel sunucu durumu şu şekilde:
Ekran Görüntüsü (692).png

Premium almana gerek yok hep aynı haritalar oynanıyor genelde, ekstra para vermeye değmez.
İlginç bir şekilde her konuya bir şekilde olumsuz yorum yapmayı başarabiliyorsun. :D Premium Pass olmadan DLC haritası çıktığında sunucudan düşüyorsun. (Bunu ben değil sadece ana oyuna sahip arkadaşım söylüyor)

Beğen'e tıklaman daha faydalı. :D

Bazen DLC haritaları hiç oynanmıyor hep ana oyunun haritaları oluyor. Zaten bedavaya dağıtıldı zamanında en ucuzu hangisiyse o alınmalı diyorum.
Geçen sene bedava verildiği dönem ben de "sadece ana oyunu alın Premium Pass bedava verilebilir" diyordum ancak uzunca bir süredir ücretsize düşmedi. Ayrıca Premium Pass'da sadece haritalar değil yeni silahlar ve araçlar da oldukça kullanışlı. St. Chamond tankı, Ilya-Muromets uçağı, RSC 1917 tüfeği ve LMG 08/18 gibi.

Bazen DLC haritaları hiç oynanmıyor hep ana oyunun haritaları oluyor. Zaten bedavaya dağıtıldı zamanında en ucuzu hangisiyse o alınmalı diyorum.

Konuya 4 mesaj yazmışsınız 4 mesajınız da olumsuz. Farklı görüş sunmanıza bir şey diyemem ama yanlış bilgiler veriyorsunuz.

Premium alırsa ekstra içeriklere (silah, silah kozmetiği, araç, araç kozmetiği, en son eklenen haritalar, premium sunuculara erişim) sahip olabiliyor. Bende premium olmadığı için bu haritalara giriş yapamıyorum mesela.

Ayrıca i5-4460 kullanıyorum sorun çıkmıyor, arkadaşta 6. nesil işlemci var. Ne sorun çıkarabilir?

Silahlar, kozmetikler ve araçları para vermeye değer şeyler olarak görmüyorum. Oyunda DLC haritaları her zaman oynanmıyor yeri gelince 1 kişi bile bulamıyorum bazen tıklım tıklım oluyor. Ayrıca ben işlemci %100'ün altını görmez dedim, hemen hemen her 4/4 işlemci %100 kullanım görüyor bu oyunda. Bilmem kaçıncı nesil olmasının hiçbir önemi yok.

Sevgili technopat sakinleri, burası yeri değil sanırım ama bu ko aktif diye buraya yazdım. Online oynarken aşağıdaki simgeyi sürekli görüyorum sebebi nedir ? Nasıl çözebilirim ? Bilgisayarımın özellikleri i5 7300 hq 1050ti 8 gb 2400 mhz ram

Dosya Ekleri

• IMG_3653.JPG
    IMG_3653.JPG
    437,5 KB · Görüntüleme: 140
Dün uzun zamandan sonra (2 ay olabilir), vize arasındayken kafa dağıtmak için aklıma esti ve girdim ve sunucular senin istediğin zaman açıp oynayabileceğin kadar dolu ve yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı