Battlefield 1 - Standard vs Deluxe vs Ultimate

BF1 Hangi sürümü almayı planlıyorsunuz? ( Standart vs Deluxe vs Ultimate )

• Oy verenlerin toplamı
    12
  • Anket kapandı .

Progamer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, biliyorsunuz yakın zamanda bomba gibi bir oyun çıkıyor, BF 1. Açık betası 2 gün önce bitti, yakında da oyun piyasaya sürülecek. Oyun güzel olmasına güzel ama fiyatıda el yakıyor. Bu noktada oyunu alırken hangi sürümünü alacağımızıda iyi karar vermeliyiz.

Hali hazırda Origin üzerinden oyunun standart sürümü 60euro, deluxe 80euro, ultimate sürüm iste 130euro.

Duyduğum kadarıyla standart sürümde 16 harita eksikmiş ,elit class lar ve bazı silahlardan yoksunmuşuz. (Yanlışsa düzeltmenizi rica ediyorum)Ayrıca oyundaki diğer devletlerin(Rusya, Fransa..) dahil olup olmadığı hakkında da bir bilgi bulamadım.

Bu 3 sürümün neleri kapsadığı ve sizin hangisini tercih edeceğinizi merak ediyorum. Hangisini alacaksınız, ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Delux taraftarıyım. Başlangıç için gerekenin fazlası var bu pakette. Ama ilerleyen zamanlarda Delux'e işinize yarayan paketleri ek olarak da alabilirsiniz.

Farklar burada açıklanmış: Origin
2016-10-14 21_30_32-Battlefield™ 1 Ultimate Edition for PC _ Origin.png

Bence standart al. 5 kuruş etmez skinler ve 3 gün önce oynamak için Deluxe değmez. Ayrıca en yakın DLC taaa martta çıkacak, daha çok var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genişleme paketlerinin tamamının olduğu paket hangisi ? Delux alsam gelecek olan genişleme paketlerini de almış olurmuyum ?
D. Delüx'te Premiom pass yok üsteki mesajda da denildiği gibi.
Full paket almak istiyorsanız Ultimate Edition almalısınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı