Battlefield 1 tank ve uçak sürmeli oyun modları hangisi?

Preff

Hectopat
Battlefield 1 oyununa yeni başladım fakat YouTube'da BF 1 videolarına falan baktığımda adamlar tank at falan sürüyor fakat ben oyun içinde çok oyunculuda tank vesaire sürdüğümüz bir oyun modu bulamadım. Tam olarak nerede olduğunu bilen varsa söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Battlefield 1 oyununa yeni başladım fakat YouTube'da BF 1 videolarına falan baktığımda adamlar tank at falan sürüyor fakat ben oyun içinde çok oyunculuda tank vesaire sürdüğümüz bir oyun modu bulamadım. Tam olarak nerede olduğunu bilen varsa söyleyebilir mi?
Hızlı maç aramayı kullanmanı tavsiye etmem zira her hızlı maç arattığında seni DICE sunucularına atar bu da her 2 oyunda bir hile ile karşılaşmak demek. Eğer oyundan gerçekten zevk almak istiyorsan Çok Oyunculu menüsüne bastıktan sonra sunucu listeleme bölümüne girip sağ taraftaki filtreler bölümünden kendine göre bir ayar çek oynayacağın maplar bölümler vs. gibi şeyler daha sonra sunucuların adları gözükecek adında DICE yazan sunuculardan uzak dur. Sana önerim KLAN sunucularında takıl en sağlam klan sunucuları şuanda alman sunucularında bulunuyor örnek vermek gerekise AMG klanının sunuclarında takılabilirsin. Bu tarz sunucularda adminler genelde 7/24 sunucularda aktif olarak oynarlar veya takip ederler ve hile geldiğinde direk banlarlar.

Son düzenleme:
Hızlı maç aramayı kullanmanı tavsiye etmem zira her hızlı maç arattığında seni dıce sunucularına atar bu da her 2 oyunda bir hile ile karşılaşmak demek. Eğer oyundan gerçekten zevk almak istiyorsan çok oyunculu menüsüne bastıktan sonra sunucu listeleme bölümüne girip sağ taraftaki filtreler bölümünden kendine göre bir ayar çek oynayacağın maplar bölümler vs. gibi şeyler daha sonra sunucuların adları gözükecek adında dıce yazan sunuculardan uzak dur. Sana önerim klan sunucularında takıl en sağlam klan sunucuları şu anda alman sunucularında bulunuyor örnek vermek gerekise amg klanının sunuclarında takılabilirsin. Bu tarz sunucularda adminler genelde 7/24 sunucularda aktif olarak oynarlar veya takip ederler ve hile geldiğinde direk banlarlar.

Ben arkadaşım ile falan oynuyorum bir parti oluşturup sunucuya girersem arkadaşım da katılır mı yoksa server ismini ona da mı vermem gerekir bu arada çok teşekkür ederim yardımın için.

Ben arkadaşım ile falan oynuyorum bir parti oluşturup sunucuya girersem arkadaşım da katılır mı yoksa server ismini ona da mı vermem gerekir bu arada çok teşekkür ederim yardımın için.
Arkadaşınla aynı partiye girdikten sonra oda başkanı oyunu başlatırsa aynı oyuna girebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı