Çözüldü Battlefield 1 Türkçe Yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Favicon

Kilopat
Daha fazla  
Yurt dışında amcam yaşıyor ve bana Origin hesabı verdi. İçinde Battlefield 1 vardı ve ben direkt indirdim. İndirmeden önce Rusça olduğunu görmüştüm ve hiçbir şey yapamadım. Neyse dedim sonra özelliklerden yaparım. Gidip EA'in sayfasından bölgeyi değiştirdim ama nafile. Türkçe yama yaptım o da işe yaramadı. Lütfen çözümünü bilen varsa yazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yapabileceğin pek bir şey yok gibi.

Bende 2 tane Origin hesabı var. İlk aldığım hesabı Türkiye'den bir marketten aldım tüm diller mevcut, diğeri Azerbaycan'da bir market (Azerbaycan marketlerinde satılan oyunlar Rusça geliyor) orda satılan hesap ise Rus ve Polonya dilleri mevcut hiç bir şekilde değiştiremiyorum, zaten pek kullanmadığım içinde benim için sorun olmadı çok araştırmadım ama yine uğraşmıştım biraz.
Origin üzerinden BF1 ayarlarına (game properties) gir. Dil değiştirme seçeneği mevcut.

origin.jpg

Onu ben de biliyorum. Affedersiniz ama o kadar da cahil değiliz sıkıntı orada Türkçe seçeneğinin çıkmaması.
Şu iki seçenekten başka seçenek yok:
Ekran Alıntısı.PNG

k.PNG

Cahil yerine koyan olmadı. Yardım istediğin için konu açtın, cevap verildi.
Bunu denediğini belirtseydin, bunu önermezdik zaten.
-
Oyun bölgesel etkinleştirmeden alınmış olabilir ki öyle gibi duruyor. Origin üzerinden Türkçe yapamazsın.

loc.rar

Bu dosyaları "Origin Games\Battlefield 1\Data\Win32\loc" dosyasına aktar ve tekrar dil değiştirmeyi dene oyun içinden.

Yapabileceğin pek bir şey yok gibi.

Bende 2 tane Origin hesabı var. İlk aldığım hesabı Türkiye'den bir marketten aldım tüm diller mevcut, diğeri Azerbaycan'da bir market (Azerbaycan marketlerinde satılan oyunlar Rusça geliyor) orda satılan hesap ise Rus ve Polonya dilleri mevcut hiç bir şekilde değiştiremiyorum, zaten pek kullanmadığım içinde benim için sorun olmadı çok araştırmadım ama yine uğraşmıştım biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı