Satıldı Battlefield 1 Ultimate Edition + Battlefield 4 Origin Hesap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

profjoker3

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hesabın tüm bilgilerini alan kişi değiştirip kendi üstünüze alacaksınız.

Hesapta e-mail, şifre, gizli soru, Origin ID gibi bilgilerin tümünün değişimini yaparak, kendi üzerinize alabilirsiniz.

Teklife açığım yine fiyat verebilirsiniz.

Ödeme yöntemleri: Banka hesabına havale, Steam Bakiye, Counter Strike:Global Offensive İtem
2.jpg

Hesaptaki oyunları buradan inceleyebilirsiniz.

1.jpg

Battlefield 1 Ultimate Edition tüm dlc ler tamamiyle açıktır btf4 ve btf3 de yanında hediyem olacaktır.

Daha önce de oyun hesaplarımı sattım profilimden inceleyebilirsiniz. Hiçbir sıkıntı çıkmadı. Bir sıkıntı çıkarsa geri ödeme yapılacaktır.

27.08.2017 Güncel , satış devam etmektedir.

Hesap satılmıştır. Alan arkadaşa iyi oyunlar dilerim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar kesinlikle güvenebilirsiniz bende daha önce BF1 almıştım. Fiyatta gayet ucuz keşke bu hesabı bana satsaydın Oğuzhan abi.

Arkadaşlar kesinlikle güvenebilirsiniz bende daha önce BF1 almıştım. Fiyatta gayet ucuz keşke bu hesabı bana satsaydın Oğuzhan abi.
Teşekkür ederim yusuf kardeşim keşke o zaman elimde bu hesap olsaydı bunu verebilirdim.

Bence numaranızı gizleyin. Dolandırıcılar artık numara üzerinden neler neler yapıyor.

Bence numaranızı gizleyin. Dolandırıcılar artık numara üzerinden neler neler yapıyor.

Ne yapabilirler ki en fazla buyursun arasınlar :D numaramı çalacak halleri yok 118 80 numarasını arayarak'da öğreniliyor artık , güvenilirlik açısından koymuştum numaramı sadece

Son düzenleme:
Hocam Overwatch Origins Edition ile takas düşünür müsünüz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler son fiyat ne olur ve güvence verebilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı