Battlefield 1 vs Battlefield 5

EndlessNight

Decapat
Daha fazla  
Biliyorsunuz Amazon Prime Battlefield oyunlarının bir kaçını bedava yaptı. Zaten Battlefield 1 ve 5'i öncelerde almayı düşünüyordum bu fırsat benim için çok iyi oldu, kapladıkları alanda az bir alan olmadığı için ikisinden birini indireceğim. Atmosfer, grafikler, sunucu doluluk oranları, hileci sayısı vb. gibi faktörler göz önünde bulundurarak birini önermenizi bekliyorum.

Biliyorsunuz Amazon Prime Battlefield oyunlarının bir kaçını bedava yaptı. Zaten Battlefield 1 ve 5'i öncelerde almayı düşünüyordum bu fırsat benim için çok iyi oldu, kapladıkları alanda az bir alan olmadığı için ikisinden birini indireceğim. Atmosfer, grafikler, sunucu doluluk oranları, hileci sayısı vb. gibi faktörler göz önünde bulundurarak birini önermenizi bekliyorum.

1'i öneririm 5'in grafikleri iyi olsa da oynanış ve harita bakımından 1 ikisinde de doluluk sorunu yok.

Aynen bende birini indireceğim ama karar veremiyorum hiç oynamadığım için ikisini de.

Battlefield 1'i sadece Singleplayer'i için öneririm. Çünkü Online tarafta hileler ve Türklerden dolayı oyun çekilmiyor. Battlefield 5'te daha hiç hileyle karşılaşmadım. Yani BF 1'e göre hile durumu daha az olduğu kesin. O yüzden BF5 öneririm.

Battlefield 1, 5. oyundan daha ayrıntılı ve iyi deniliyordu. Atmosfer, sunucu, grafiği gayet iyiydi oynadığımda. Hilecilerle hiç karşılaşmadım ya da karşılaştım fark etmedim. Battlefield 5 hakkında hiçbir fikrim yok ne izledim ne oynadım. Tarihsel olarak düşündüğümüzde Battlefield 5, 2.Dünya Savaşı`nda geçtiği için atmosferi birinci oyuna göre daha iyi olması lazım, çünkü çok fazla kan ve vahşet içermesi lazım. Ancak onu yansıtmayı başardılar mı bilmiyorum. Hileci sayısı iki oyunda da aynı olacaktır şahsi görüşüm.

Battlefield 1'i sadece Singleplayer'i için öneririm. Çünkü Online tarafta hileler ve Türklerden dolayı oyun çekilmiyor. Battlefield 5'te daha hiç hileyle karşılaşmadım. Yani BF 1'e göre hile durumu daha az olduğu kesin. O yüzden BF5 öneririm.

Hocam hortlatıyorum kusura bakmayın, Battlefield V indireceğim ama Online oynayan var mı? Online için indireceğim çünkü.

Geri
Yukarı