Rehber Battlefield 1'de peacekeeper revolver nasıl açılır?

Bende peacekeeper silahını almak için uğraşıyorum ve çatışma künyesine kadar geldim ama tam yerdeki ışıkları painte kaydederken oyuna geri döndüğüm de hata verdi ve beni oyundan attı bu hatayı oyun altta açıkken birkaç kez daha vermişti şimdi en kritik yerde verince sinir krizi geçirdim bu hatanın bir daha olmaması için ne yapmalıyım.

IMG_20231220_013718.jpg

Bende peacekeeper silahını almak için uğraşıyorum ve çatışma künyesine kadar geldim ama tam yerdeki ışıkları painte kaydederken oyuna geri döndüğüm de hata verdi ve beni oyundan attı bu hatayı oyun altta açıkken birkaç kez daha vermişti şimdi en kritik yerde verince sinir krizi geçirdim bu hatanın bir daha olmaması için ne yapmalıyım.

Eki Görüntüle 2058724
Hocam ayrı olarak konu açar mısınız? Daha rahat bulursunuz oradan. Grafik sürücüsü ve DirectX’i güncellemeyi de deneyebilirsiniz.

Hocam ayrı olarak konu açar mısınız? Daha rahat bulursunuz oradan. Grafik sürücüsü ve DirectX'i güncellemeyi de deneyebilirsiniz.

Şimdi sürücü güncellemesi yaptım. Sabah tekrar deneyeceğim olmazsa ayrı konu açarım. Resmen bu sorun ve sunuculara gelen troll kişilerle uğraşmak künyeleri almaktan daha zor:D

7-8 saat sürdü sonunda aldım, silahın olduğu yerde " SİMPS " yazıyordu :D
asd.PNG
Bu kadar uğraşa değdi, hele çatışma künyesini alırken sürekli tankla gelip top attılar. Bulmaca kolay insanlar zor.
Resmen bu sorun ve sunuculara gelen troll kişilerle uğraşmak künyeleri almaktan daha zor:D
Afrika sunucularına gir kimse gelmiyor.

bu hatanın bir daha olmaması için ne yapmalıyım.
Kartında herhangi bir OC varsa kapatıp dene.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı