Battlefield 1'e Türkçe dil desteği!

Arkadaşlar Battlefield'ın yeni oyunu az önce duyuruldu. Ben şahsen çok beğendim. :D Oyunun fragmanını izlemeyenler varsa buyrun buradan izleyebilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada oyuna Türkçe dil desteği gelecekmiş. :D İnşallah bu doğrudur. Şu an çok heyecanlandım. :D Battlefield gibi bir oyunda Türkçe dil desteği görmek çok güzel bir duygu. :D

battlefield1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe desteği var ama acaba seslendirme de olacak mı?
Ben Türkçe dile razıyım. :) Seslendirmeyi de inşallah bir sonraki oyuna yaparlar herhalde. :)

Türkçe olması normal, oyundaki taraflardan birisi de Osmanlı İmparatorluğu olacak çünkü.
Aynen. Arap'ların Osmanlı'ya yaptığı isyan olacakmış sanırım. Burada detaylı bilgiler mevcut bakabilirsiniz. http://leadergamer.com.tr/battlefield-1-ilk-bilgiler-83688.html

Türkçe olması çok iyi oldu. EA artık Türkiye'ye ciddi önem veriyor. Önce Fifa 15'e Resmi Süper Ligi koydular. Ardından Fifa 16'yı Türkçe yaptılar. Şimdi ise Battlefiled Türkçe geliyor. ve Osmanlı Mevcut. Fifa 17'^de PTT 1.lig var. Artık Fifa 18'de de Ercan Taner istiyoruzz.

Seslendirme olmasa da olur dedik ama o bile oldu. En azından Osmanlı askerleri seslendirmeli burda bir şey. Burdan EA'ye selamlarımı iletiyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı