Half-Life: Alyx'e Türkçe dil desteği geldi

Ülkemizde oyunu oynayan 3 kişiyi sevindirici haber.
asd.PNG

Demek ki bir oyunu 3 kişi satın alınca dil desteği geliyormuş. Dil desteği olayını korsana bağlayanlar ne düşünüyor merak ettim.
Ne düşünecekler? Burada korsana sallayıp işleri bitince korsan oynamaya devam ediyorlar. İşleri güçleri yalakalık korsan kullanmıyorum diyerek.

VR headset 10K falan değil; Oculus Rift S PC-Powered VR Gaming Headset Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ek olarak, Ryzen 3 1200'de bile VR Ready ibaresi var, umarım farkındasındır.

Eki Görüntüle 741194
Türk oyuncular ^^^.

Eskiden GeForce Experience programında "VR için GTX 970 şart!" tarzı şeyler çıkardı. O kart tarih oldu, ilk Oculus Rift'ler paslandı millet hala bekliyor ki VR yaygınlaşsın. Güya 2020'ye mouse ve klavyeler çöpe atılacaktı. Google Glass olayı gibi ölü teknoloji geliyor bana.

Eskiden GeForce Experience programında "VR için GTX 970 şart!" tarzı şeyler çıkardı. O kart tarih oldu, ilk Oculus Rift'ler paslandı millet hala bekliyor ki VR yaygınlaşsın. Güya 2020'ye mouse ve klavyeler çöpe atılacaktı. Google Glass olayı gibi ölü teknoloji geliyor bana.
Klavye ve mouse'ları çöpe atacaksınız!, VR gelecek diyorlardı. Şimdi görüyoruz, 1-2 kişide anca var VR headset.

GTX 970 VR için şart, XD!

Klavye ve mouse'ları çöpe atacaksınız!, VR gelecek diyorlardı. Şimdi görüyoruz, 1-2 kişide anca var VR headset.

GTX 970 VR için şart, XD!

Hatta bu oyunun reklamını yapıyorlardı eminim bugün adını bile hatırlayan yoktur. O güzlükleri takıp bunu oynayacaktık. Nereden nereye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hatta bu oyunun reklamını yapıyorlardı eminim bugün adını bile hatırlayan yoktur. O güzlükleri takıp bunu oynayacaktık. Nereden nereye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu VR'da oynasam ölümü bulurlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı