Battlefield 2042 alınır mı?

Battlefield 2042 alayım mı ? Yoksa Bekliyeyim mi ?

• Oy verenlerin toplamı
    64
Dostum çok yanlış düşünüyorsun. Single player oyunlara muazzam emek harcanıyor. Emeklerinin hakkını korsan olarak oynayarak mı vereceksin?
Yok sebebi o değil. Misal 8 saatlik bir oyun için gidipte 200 - 300 lira vermek saçma geliyor. Zaten 8 saat sonra bitecek, sonra sileceksin. Açık dünya oyunu olursa, 20 - 25 saat sürerse, indirim bekleyip alıyorum o ayrı. Fakat steamda parasını haketmeyen çok fazla oyun var, keza originde de öyle. Bu tür oyunları korsanda oynayıp denediğim için biliyorum. Adam yapmak için yapmış , parasını haketmiyor yani 🙂

Yok sebebi o değil. Misal 8 saatlik bir oyun için gidipte 200 - 300 lira vermek saçma geliyor. Zaten 8 saat sonra bitecek, sonra sileceksin. Açık dünya oyunu olursa, 20 - 25 saat sürerse, indirim bekleyip alıyorum o ayrı. Fakat steamda parasını haketmeyen çok fazla oyun var, keza originde de öyle. Bu tür oyunları korsanda oynayıp denediğim için biliyorum. Adam yapmak için yapmış , parasını haketmiyor yani 🙂
Benim bahsettiğim oyunlar rdr2, witcher, half life gibi dönemine damga vurmuş ve parasını hak eden oyunlar. Bahsettiğin oyunlara tabi ki paramı harcamam. Ayrıca ne kadar iyi olursa olsun uçuk bir fiyatta olursa da maalesef paramı oraya veremem. Ha deli gibi oynamak isterim ama çözümü başka yerleden izlemekte bulurum mecbur. Ülkemizin acı hali bu şekilde maalesef.

Benim bahsettiğim oyunlar rdr2, witcher, half life gibi dönemine damga vurmuş ve parasını hak eden oyunlar. Bahsettiğin oyunlara tabi ki paramı harcamam. Ayrıca ne kadar iyi olursa olsun uçuk bir fiyatta olursa da maalesef paramı oraya veremem. Ha deli gibi oynamak isterim ama çözümü başka yerleden izlemekte bulurum mecbur. Ülkemizin acı hali bu şekilde maalesef.
Şu oyunların fiyat politikasından sonra korsan kullananlara hak verdim. Desteklemiyorum fakat haksız da sayılmazlar. Doğalgaz faturası gibi oyun fiyatı mı olur ? Yazık günah.
O yüzden ucuz olanları ve sevdiğin oyunları alıp , diğerlerini crackli oynamak daha mantıklı fiyat performans açısından 😕

Bende halen daha kararsızım Steam birikmiş param var ançak neyi alıcağıma karar veremedim henüz FIFA 22 Battlefield 2042 Dying Light 2 Forza5 veya village gibi oyunlardan birini almak istiyorum ançak fiyatları çok pahalı hangisi alsam diyorum çok kararsızım mesela BF 2042 için bekle 22 Eylül de betaya katıl ondan sonra karar verirsiniz.

@volkankelebek DL2 için bence bekle, facia çıkması olası. REV indirime girer yıl sonunda, beklersen ilkbaharda %50 indirim oranlarını görür. BF ve FIFA konusunda da, eğer almak istersen önce 1 aylık EA Play al Steam'den, sonra da oyunu al. BF 2042'den 12₺ kâr edersin. Üyelik 29₺, indirim 41.90₺, 12.90₺ kâr edersin. Eğer arkadaşında EA Play varsa direkt onun hesabından almayı dene.

@volkankelebek DL2 için bence bekle, facia çıkması olası. Rev indirime girer yıl sonunda, beklersen ilkbaharda %50 indirim oranlarını görür. BF ve FIFA konusunda da, eğer almak istersen önce 1 aylık EA Play al Steam'den, sonra da oyunu al. BF 2042'den 12₺ kâr edersin. Üyelik 29₺, indirim 41.90₺, 12.90₺ kâr edersin. Eğer arkadaşında EA Play varsa direkt onun hesabından almayı dene.

Zaten dediğiniz gibi yaptım EA Play 1 Eylül de aldım FIFA 22 10 saat denemek için ve Battlefield 2042 betasına katılmak için hangisini beğenirsem onu almayı düşünüyorum ben + indirimde uygulanıyor zamanı gelince deneyip karar vereceğim veya 2 oyunuda beğenirsem ikisini de alırım belkim bekleyip görüceğiz RE Village çok iyi bir oyun diyorlar ama oyun süresi çok kısa ve parası yüksek bir de.

asd.png

@volkankelebek indirim ekranının fotoğrafını atar mısın? Steam'de ne yazıyorsatın alım ekranında?

@volkankelebek DL2 için bence bekle, facia çıkması olası. REV indirime girer yıl sonunda, beklersen ilkbaharda %50 indirim oranlarını görür. BF ve FIFA konusunda da, eğer almak istersen önce 1 aylık EA Play al Steam'den, sonra da oyunu al. BF 2042'den 12₺ kâr edersin. Üyelik 29₺, indirim 41.90₺, 12.90₺ kâr edersin. Eğer arkadaşında EA Play varsa direkt onun hesabından almayı dene.
Hocam yazdığınız hesabı anlamaya çalışırken 2 adet , polinom , integral sorusu çözdüm. O nası bi hesap 😃 EA play üzerinden indirimli almak falan , zaten EA play parası indirimi götürüyor. Ne anladım ben o işten 😂

Geri
Yukarı