Battlefield 2042 alınır mı?

meuzi

Hectopat
Şu an Epic koduyla birlikte 113 liraya geliyor. Almayı düşünüyorum. Gelen güncellemeler vs. oyunu ne kadar toparladı? Oynayan arkadaşlar varsa fikirlerini belirtirse sevinirim.

Bence bekleyin biraz daha oyun incelemeleri karışık EA oyunu bedava yapmayı düşünüyordu bir ara. Eğer alırsanız bedava olunca üzülmeyin.

Ben de aynı kuponla aldım, çok da eksiğini görmedim. Kaos konusunda bi' BF5 değil ancak ben keyif aldım oynarken.
Evet yeni alan bir kaç kişiyle görüştüm beğendiklerini söylediler kararsız kaldım
Bence bekleyin biraz daha oyun incelemeleri karışık EA oyunu bedava yapmayı düşünüyordu bir ara. Eğer alırsanız bedava olunca üzülmeyin.
Aynen gördüm o haberi. O da karıştırıyor aklımı biraz. Ama sadece 1 tane modu ücretsiz olacak diyenler de var.

EA düşünmüyor, analistler düşündüğünü iddia ediyor ve tamamının değil belli modlarının bedava olacağını söylüyorlardı. BF oyunu bedava olmaz, yaz bunu kenara sonraki oyun çıkınca hatırlat🙂

EA düşünmüyor, analistler düşündüğünü iddia ediyor ve tamamının değil belli modlarının bedava olacağını söylüyorlardı. BF oyunu bedava olmaz, yaz bunu kenara sonraki oyun çıkınca hatırlat🙂
Nisan, en kötü Mayıs gibi Game Pass'e gelir. Yılın oyunu It Takes Two'yu 8 ay civarına getirdiler bu kadar eleştirilen oyunu tutamazlar daha.

Bende almayı düşünüyorum Epic kuponu ile ancak kararsızım tamamen bedava olur diyenler var EA Play ile oynadığım zaman bayağı keyif almıştım oyundan.

Yeni konular

Geri
Yukarı