Battlefield 2042 alınır mı?

Ahbap

Decapat
Daha fazla  
Esselamı aleyküm arkadaşlar iyi sosyaller.
Battlefield 2042 almayı düşünüyorum şu an 300 TL indirimli fiyatı almalı mıyım yoksa yaz indirimlerini mi beklemeliyim? Son olarak şu an indirimde yaz indirimleri başladığı zaman tekrardan indirim yaparlar mı? 25 gün falan var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yokluktan oynuyorum, alınmaz. Serverlar boş. Eksiği çok. Server filtresi vs. berbat. Squad olayı bitmiş. Sanki ilk defa online oyun yapıyorlar da akıl edememişler. Mesela squad seçme yok. Squad değiştir diyorsun, rastgele atıyor bir squada. Eksiği anlat anlat bitmez.

Portal modunda eski BF haritaları daha güzel, yıkılabilirlik daha fazla. Orda da server bulmak zor. Nerden tutsan elinde kalıyor.

Son güncellemeyle birlikte 2-3 haftadır 6-10k bandında oyuncusuyla en çok oynanan 2. battlefield oyunu olarak gözüküyor şuanda. Niye herkes oyuncu yok, serverlar boş yazıyor?

Ha hala eksikleri yok mu, var tabii ama oyun döndürecek kadar oyuncu oynuyor şuanda.

Son güncellemeyle birlikte 2-3 haftadır 6-10k bandında oyuncusuyla en çok oynanan 2. battlefield oyunu olarak gözüküyor şuanda. Niye herkes oyuncu yok, serverlar boş yazıyor?

Ha hala eksikleri yok mu, var tabii ama oyun döndürecek kadar oyuncu oynuyor şuanda.
Her gün giriyorum, boş. Boş olduğunu çok fazla server eşleşmesi beklemekten anlıyorsun. Portal modunda da server browser ile bakınca 5-6 server full, diğerlerinde 15-25 kişi var.
Günün belli saatlerinde beklemeden giriyorsun ama çoğu saatte bu dediklerim yaşanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı