Battlefield 2042 alınır mı?

p6ultimate

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba BF 2042 almak istiyorum ama bazı yerlerde bedava olabilme ihtimali olabilir demişler. Bende kararsız kaldım. Steam'deki sepetime yapacağım indirimler ile sepetim 337 TL'den 181'e düşecek sepetimdeki oyunlar.
1)Battlefield 2042.
2)Valheim
3)Disco Elysium.
4)BeamNG Drive.
5)ravenfield
6)close to the sun.
7)deadpoly
Ve 5 tane 1 TL'lik kart kasmalık oyunlar.

Sadece Battlefield 2042 oyununa para vereceğim. Diğerleri bedavaya geliyor sizce Battlefield 2042 alınır mı? Yoksa boş mu vereyim. Şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.

Yazmayı unutmuşum diğer BF oyunlarını tavsiye ederseniz BF5, BF1, BF4 bende mevcut.

Bende gamepass den oynuyordum bf2042yi alcaktım ama sonra baktım kışın epic gamesde 80 liraya düşüyormuş zaten arada giriyorum bence sende kışın al.

Xbox Game Pass'te bulunuyor bence Xbox Game Pass al oradan oyna ben öyle yapıyorum. Oyun konusunda oyun ilk çıktığına göre düzeldi ama hala ortalama seviyede modern savaş canın çektiyse ve Battlefield oynamak istiyorsan Battlefield 4 yerine bunu tercih edebilirsin.

Xbox Game Pass'te bulunuyor bence Xbox Game Pass al oradan oyna ben öyle yapıyorum. Oyun konusunda oyun ilk çıktığına göre düzeldi ama hala ortalama seviyede modern savaş canın çektiyse ve Battlefield oynamak istiyorsan Battlefield 4 yerine bunu tercih edebilirsin.

Ben oyun oynarken canım sıkılınca bırakıyorum ama sonra tekrar başlıyorum dediğiniz mantıklı ama sürekli Game Pass alıp oynarsam oyun fiyatını geçebilir aldığım Game Pass fiyatı.

Geri
Yukarı