Battlefield 2042 alınır mı?

Strider0628

Kilopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Merhaba sorum başlıktaki gibi. Sizce hala alınır mı? Yoksa yeni Battlefield oyunu beklenmeli mi? Dice yeni oyunu 2025'te getirmeyi düşünüyor? BF serisinin sıkı hayranıyım 120 saat BF1 200 saat de BF 5 oynadım. Çok kararsızım indirimde almayı düşünüyorum?

Eski BF oyunlarını deneyimlemiş ve şu anda aktif oynayanlar yorumda belirtirse çok daha iyi bir bakış açısına sahip olabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sorum başlıktaki gibi. Sizce hala alınır mı? Yoksa yeni Battlefield oyunu beklenmeli mi? Dice yeni oyunu 2025'te getirmeyi düşünüyor? BF serisinin sıkı hayranıyım 120 saat BF1 200 saat de BF 5 oynadım. Çok kararsızım indirimde almayı düşünüyorum?

Eski BF oyunlarını deneyimlemiş ve şu anda aktif oynayanlar yorumda belirtirse çok daha iyi bir bakış açısına sahip olabilirim. Şimdiden teşekkürler.
78 liraya değecektir, ha bu arada campaign yok.

78 liraya değecektir, ha bu arada campaign yok.

Epic'deki indirimi gördüm lakin Steam indiriminde almayı düşünüyorum.

Şu videoyu görünce cidden soğudum sanırım. 4 Temel sınıf faktörleri öldürülmüş, grafik olarak aşırı downgrade yemiş tıpkı pastel boya gibi ve serverlar aşırı laglı sanırım 128 kişiden dolayı. Onun dışında Dice efendi skor tablosu ve Squad değiştirme gibi özellikleri kaldırmış, hala daha BF1'deki gibi takım değiştirme ve takım dengelemi sistemi yok. Koskoca seri ne hale gelmiş anlamak mümkün değil sanırım almayacağım gibi maalesef. Movement ise Warzone gibi olmuş ki en nefret ettiğim movement'lardan birisidir. BF 5'deki movement olsaydı yine diğer şeyleri görmezden belki gelebilirdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu görünce cidden soğudum sanırım. 4 temel sınıf faktörleri öldürülmüş, grafik olarak aşırı downgrade yemiş tıpkı pastel boya gibi ve serverlar aşırı laglı sanırım 128 kişiden dolayı. Onun dışında dice efendi skor tablosu ve Squad değiştirme gibi özellikleri kaldırmış, hala daha BF1'deki gibi takım değiştirme ve takım dengelemi sistemi yok. Koskoca seri ne hale gelmiş anlamak mümkün değil sanırım almayacağım gibi maalesef. Movement ise Warzone gibi olmuş ki en nefret ettiğim Movement'lardan birisidir. BF 5'teki movement olsaydı yine diğer şeyleri görmezden belki gelebilirdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam, bu hatalara ben rastlamadım bunlar sanırım oyunun ilk çıktığı zamanlardaki kötü olduğu dönemdeki hataları sanırım, şu anda 300 saatim var tahmini olarak birkaç tane zaman zaman ufak buglara denk geldim ama öyle oyun akışını etkileyecek ciddi manada problemlerle karşılaşmadım genelde özellikle şu son güncellemelerden sonra bunlardan pek eser kalmadı açıkçası yine denk gelen oluyordur illaki ama bana denk gelmedi şahsen bir ara aniden oyundan atma problemi vardı oda düzeldi şimdi öyle bir sorun yok, genelde ufak tefek sorun yaşayan arkadaşlar varsa eğer oyunun dosyalarını doğrulayıp tekrar oynamaya çalışsınlar büyük olasılık düzelecektir diye düşünüyorum bazı problemler.

@@Strider0628

Bu arada hocam kesinlikle bana göre alınır bu fiyata ama hikaye modu yok haberiniz olsun sadece Online tabanlı bir oyun genelde ise serverler eğer çapraz platformu aktifleştirirseniz boş servere denk geleceğinizi sanmıyorum sadece çok geç gece saatlerinde belki denk gelirsiniz oda oyun otomatik bot atıyor ama onun dışında genelde oyuncu beklemek için ben çok nadir beklemişimdir 1-2 dk onun dışında hemen odaya katılıyor zaten ama oyunda biraz ping problemi var 35 Mbps internetim olmasına rağmen bazen aniden yükselebiliyor garip bir şekilde internette izlediğim bazı yayıncılarda da denk geliyorum bu soruna.

Şu videoyu görünce cidden soğudum sanırım. 4 Temel sınıf faktörleri öldürülmüş, grafik olarak aşırı downgrade yemiş tıpkı pastel boya gibi ve serverlar aşırı laglı sanırım 128 kişiden dolayı. Onun dışında Dice efendi skor tablosu ve Squad değiştirme gibi özellikleri kaldırmış, hala daha BF1'deki gibi takım değiştirme ve takım dengelemi sistemi yok. Koskoca seri ne hale gelmiş anlamak mümkün değil sanırım almayacağım gibi maalesef. Movement ise Warzone gibi olmuş ki en nefret ettiğim movement'lardan birisidir. BF 5'deki movement olsaydı yine diğer şeyleri görmezden belki gelebilirdim.

Bu ilk çıktığındaki bir kayıt, ilk çıktığında harap bitaptı. şuan düzeldi. scoreboard ve squad değiştirme beni de üzdü.

Bu ilk çıktığındaki bir kayıt, ilk çıktığında harap bitaptı. Şu an düzeldi. Scoreboard ve Squad değiştirme beni de üzdü.

Hocam, oyunun şu an bana göre tek sıkıntısı baselar normal ele geçirmeye çalıştığınız alanlardan daha büyük ya koş koş bitmiyor ya bazen gerçekten bu durum sıkıyor ama işte araç var Allah'tan ama onunda sayısı pek fazla değil bana az geldi böyle bir oyun için şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı