Battlefield 2042 beta hakkında görüşleriniz neler?

Evet arkadaşlar, oyuna girdim denedim sonuç ne mi?
Low ayarlarda 20-30FPS.
Hani betadır güncellemeler gelir optimizasyon yapılır falan dıyeceğim de ulan kocaman harita doğru düzgün bina yok her yer açık arazı 30FPS alıyorum. 1050 Ti yazmışlar minimuma utanmadan. Oraya minimum 2080 yazmaları gerekirdi.

RTX 3070 ile en düşük ayarlara alsam bile 60 FPS üstünü göremedim ayrıca oyun çok fazla Call of Duty: War Zone'ye benzemiş ve trailerde gösterilen hiçbir aksiyonu şu ana kadar yaşamadım. Bilemiyorum FPS belki açık beta diye bu kadar kötüdür o konuda bir şey diyemeyeceğim ama bana kalırsa bu oyuna 500TL verilmez.

Evet arkadaşlar, oyuna girdim denedim sonuç ne mi?
Low ayarlarda 20-30FPS.
Hani betadır güncellemeler gelir optimizasyon yapılır falan dıyeceğim de ulan kocaman harita doğru düzgün bina yok her yer açık arazı 30FPS alıyorum. 1050 Ti yazmışlar minimuma utanmadan. Oraya minimum 2080 yazmaları gerekirdi.

Hocam bu beta 3 ay önceki betaymış. Dıce'nin söylediğine göre bu sorunların çoğu düzelmiş. Tabi yersen.
Açıkçası Hardline gibi olmuş. Hardline başka bir stüdyo yaptı da suçu ona attılar.

BF'nin Gerçekçiliği, ağırlığı gitmiş tamamen arcade kafada birşey gelmiş. Warzone ve Cold War'dan hiçbir farkı yok. Hiç beğenmedim.

2 saate yakın oynadım. i5 6500, 16 GB bellek ve RX580 8 GB sistemine sahibim ve Yüksek ayarlarda ortalama 50 FPS ile oynuyorum. Oyuna gelecek olursak, henüz beta aşamasında (beta sürümü de 3 ay önceki sürümmüş) fakat ben beğendim. Çok hızlı, seri bir oyun deneyimi sunuyor şuan için sadece Orbital haritası olduğu için pek bir şey diyemem ama daha düzeltilmesi gereken çok şey var ki zaten büyük ihtimalle asıl sürümde bunları çoktan düzeltmişlerdir. Oyunda Apex Legends havası var, bu ilginç olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı