Çözüldü Battlefield 2042 EAC hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eeries

Hectopat
Makaleler
1
Yer
AM4
Oyunu Steam üzerinden satın aldım, oyun açılmadan EAC kısmında görseldeki hatayı veriyor.
Dosya doğrulaması yaptım, EAC üzerinden "Onar" yaptım fakat sürekli ekteki hatayı alıyorum.
Antivirüs kullanmıyorum, Defender kapalı. Windows 11 21H2.

explorer_vVuSx89ylA.png

Çözüm
Steam'den dosyaların bütünlüğünü doğrulayın. Aynı hatayı verirse EA uygulamasında onara basın, aynı hatayı veriyorsa Steam ile EA/Origin bağlanmamış olabilir. Bence bu bir DLL hatası ama bu çözüm yollarını deneyin hocam.
Steam'den doğruladım zaten, Steam ve EA bağlı durumda orada bir sorun yok. DLL hatası mı bilmiyorum, Process Monitor ile hata raporunu aldım, incelemek isteyen olursa.

Arkadaşlar sorun çözülmüştür, hata raporunda toplam 2 tane DLL eksik çıktığından VC Redist'i kurdum
ve sorun çözüldü, hata raporunu dikkatli incelemek önemli. 😀

Steam'den dosyaların bütünlüğünü doğrulayın. Aynı hatayı verirse EA uygulamasında onara basın, aynı hatayı veriyorsa Steam ile EA/Origin bağlanmamış olabilir. Bence bu bir DLL hatası ama bu çözüm yollarını deneyin hocam.

Steam'den doğruladım zaten, Steam ve EA bağlı durumda orada bir sorun yok. DLL hatası mı bilmiyorum, Process Monitor ile hata raporunu aldım, incelemek isteyen olursa.

Arkadaşlar sorun çözülmüştür, hata raporunda toplam 2 tane DLL eksik çıktığından VC Redist'i kurdum
ve sorun çözüldü, hata raporunu dikkatli incelemek önemli. 😀

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı