Battlefield 2042 FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

Efe Kanca ÖZKAN

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3050
Anakart
Asus H410 M-A
İşlemci
İntel İ5 10400
Merhaba 1-2 haftadır Battlefield 2042 oynuyorum. Bugüne kadar hiçbir şey yoktu. Bugün oyuna girdiğimde her 1 dakikda 30 saniyede bir drop giriyor oyun 2-3 saniye takılı kalıyor. Dosya doğrulama yapıyorum her yaptığımda 3 dosya doğrulanamadı, tekrar indirelecek diyor 24MB'lik 3 dosya indiriyor. Hemen ardından bir dosya daha doğrulama yapıyorum yine aynı. Sorun nedir? (başka oyunlarda test ettim böyle bir sorun yok)
Oyun M.2 SSD üzerine kurulu daha önce böyle bir sorun yoktu bugün olmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Efe Kanca ÖZKAN hocam bu konudaki mesajlara bakabilirsiniz, herkeste bu sorun var. Bire bir aynisi bende de var.

Bize MSI Afterburner üzerinden birkaç dakikalık video verisi paylaşırsanız anlayabiliriz.

Hocam sıcaklık, throotle sorunu vs degil oyundan kaynaklı.

donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum 4 kişi oynuyorduk bizde dün akşamdan sonra üçümüzde bu sorunu yaşadık
@Efe Kanca ÖZKAN hocam bu konudaki mesajlara bakabilirsiniz, herkeste bu sorun var. Bire bir aynisi bende de var.

İçim o kadar rahatladı ki anlatamam kafayı yiyecektim az kalsın.

Hocam için rahat olsun güncellemeyle geçer mantıken RTX seviyesindeki bir ekran kartının bu oyunda kasmasi söz konusu olamaz.
donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum 4 kişi oynuyorduk bizde dün akşamdan sonra üçümüzde bu sorunu yaşadık

Sanırım sorun çözülmüş.Girdim oynadım her hangi bir takılma donma yok şuanlık.

Geri
Yukarı