Battlefield 2042 girince sol üstte çıkan sarı renkli pencere işareti nedir?

muck5

Femtopat
Daha fazla  
Battlefiled 2042 oyununa girdiğimde sol üst tarafta bulunan şeyin ismini bilmediğim için fotoğraf attım. Bu sol üsteki şeyi nasıl kaldırabilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2023-11-29_121800497.png
    resim_2023-11-29_121800497.png
    31,1 KB · Görüntüleme: 39
Packet loss ama herhangi bir FPS ping sorununun yoksa oynamaya devam edebilirsin çünkü birebir göremeyebilirsin sistemsel bir lagdır her btf oynayanda yaşanmıştır bir kere de olsa.

Packet loss ama herhangi bir FPS ping sorununun yoksa oynamaya devam edebilirsin çünkü birebir göremeyebilirsin sistemsel bir lagdır her btf oynayanda yaşanmıştır bir kere de olsa.

Benimki hala duruyor ve ara sıra kırmızı her zaman sarı yanıyor. Ben oynadığımda örnek olarak W bastığımda ve elimi çektiğimde hala yürümeye devam ediyor anlık drop geliyor oyun donuyor normalde benim PC kaldırması gerek ve şimdi bir video buldum benimle aynı sorunu yaşıyor

Benimki hala duruyor ve ara sıra kırmızı her zaman sarı yanıyor. Ben oynadığımda örnek olarak W bastığımda ve elimi çektiğimde hala yürümeye devam ediyor anlık drop geliyor oyun donuyor normalde benim PC kaldırması gerek ve şimdi bir video buldum benimle aynı sorunu yaşıyor
videoyu atar mısın bende de aynı sorun var 3060 ekran kartım i7 12700 işlemcim 16gb ram im var ateş ediyorum sıkıp durup tekrar sıkıyo aşırı sinir bozucu 100 mbps de internetim var .diğer oyunlarda hiç kasma laglanma gibi şeyler yaşamadım ama bu oyunda bi sıkıntı var.
ekran kartım 6gb ondan kaynaklı olabilir mi acaba?

Geri
Yukarı