Battlefield 2042 helikopter sürülemiyor

h2k2n

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler, Battlefield 2042 satın aldım internetten ayar videolarına baktım. Fakat hepsi İngilizce olduğu için maalesef işin içinden cıkamadım. Helikopter için sens ve movement ayarını anlatabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de öğrenemedim henüz. Bazen uçak ya da helikopter oynamak istiyorum ama kontrolleri çok zor geliyor ve ayarlarını bir türlü yapamadım.

Dostum ben mantığını çözdüm. Antrenman yaparak sende çözebilirsin olayı anlatıyorum.
YouTube'da BF 2042 helicopter settings yaz 3 4 ay önceki ayarları yap. Movement yerinde tuş değişiklği yaptığı yerde fareyi sağa sola çevireceksin sadece.
Ayrıca oyunda helikopteri hangi yöne çeviriceksen fareyi o yöne doğru seri seri çevireceksin.
Bu arada antrenman yapman için portal bölümünden host a gir ve Experience kod bölümüne AA38H8 yaz seni sadece uçakların olduğu botlu bir bölüme giriyorsun.

Dostum ben mantığını çözdüm. Antrenman yaparak sende çözebilirsin olayı anlatıyorum.
YouTube'da BF 2042 helicopter settings yaz 3 4 ay önceki ayarları yap. Movement yerinde tuş değişiklği yaptığı yerde fareyi sağa sola çevireceksin sadece.
Ayrıca oyunda helikopteri hangi yöne çeviriceksen fareyi o yöne doğru seri seri çevireceksin.
Bu arada antrenman yapman için portal bölümünden host a gir ve Experience kod bölümüne AA38H8 yaz seni sadece uçakların olduğu botlu bir bölüme giriyorsun.
Deneyeceğim, teşekkürler.

Geri
Yukarı