Battlefield 2042 için sistem yükseltme

Bütçe
15000

Alarichuman

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Ryzen 5 1600 AF işlemcim RX570 8 GB ekran kartım var Battlefield 2042 oynuyorum sadece 40-50 FPS alıyorum en düşük ayarlarda. Daha yüksek FPS'de ve belki high ayarlarda oynamak istiyorum öncelikle hangi parçayı neyle yükseltsem işe yarar? Maddi olarak şu an 1 parçayı değiştirebilirim.

(Anakartım: Gigabyte B450M S2H AMD B450 AM4)

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Bir video buldum, yüksek ayarlarda 60-70 arası FPS alıyor RX 5700 ile sizin işlemciniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçeniz varsa ikinci el 6700XT ile rahat oynarsınız diye düşünüyorum. Tabii güç kaynağınızın yeterli olması gerek. Bir de bu oyun biraz fazla ram kullanıyor. 16GB bellekte bile donma yaşanabiliyor.

Bir video buldum, yüksek ayarlarda 60-70 arası FPS alıyor RX 5700 ile sizin işlemciniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçeniz varsa ikinci el 6700XT ile rahat oynarsınız diye düşünüyorum. Tabii güç kaynağınızın yeterli olması gerek. Bir de bu oyun biraz fazla ram kullanıyor. 16GB bellekte bile donma yaşanabiliyor.

Teşekkür ederim. 128 kişilik haritalarda oyuncu sayısının arttığı yerlerde takılmalar oluyordu bu yüzden işlemciden de emin olamamıştım. Peki daha uzun soluklu bir ekran kartı önerin olur mu? Almışken ileriyi de dahil edeyim.

Teşekkür ederim. 128 kişilik haritalarda oyuncu sayısının arttığı yerlerde takılmalar oluyordu bu yüzden işlemciden de emin olamamıştım. Peki daha uzun soluklu bir ekran kartı önerin olur mu? Almışken ileriyi de dahil edeyim.
Bütçeye bağlı tabii değişen bir durum. Sağlam bir değişiklik niyetiniz varsa ve bütçeniz de yeterliyse eldekini satıp komple de yenilenebilir. Tam olarak bütçeniz nedir?

Bütçeye bağlı tabii değişen bir durum. Sağlam bir değişiklik niyetiniz varsa ve bütçeniz de yeterliyse eldekini satıp komple de yenilenebilir. Tam olarak bütçeniz nedir?
20 bin liraya kadar çıkabilirim ekran kartı veya işlemci için en fazla. Pek anlamamakla birlikte anakartımın iyi bi şeyi destekleyip destekleyemeyeceğinden de emin değilim.

Elinizdeki sistemi de satıp 25.000-27.000₺ bandında hazır sistemlere de bakabilirsiniz. Şu an DDR5 sistemler bu fiyatta bulunabiliyor.

Örnek olması açısından;

Yeni konular

Geri
Yukarı