Battlefield 2042 optimizasyon sorunu var mı?

İşletim sistemi
Windows 11
Ben oynuyorum ekran kartım 1660 Ti i510300H işlemci 8 GB RAM ilk çıktığında hiç oynanılmıyordu şu an biraz daha toparlamış fakat hala CFG ayarı yapsam dahi FPS düşük oluyor arada ufak ufak takılıyor.

İndirdim ve hala sorunun devam ettiğini söyleyebilirim. Özellike GeForce NOW kullandığım halde bile sorunlu bir oyun.

İndirdim ve hala sorunun devam ettiğini söyleyebilirim. Özellike GeForce NOW kullandığım halde bile sorunlu bir oyun.

Ben bu aralar oynuyorum 64V64 de pek sorun çıkarmıyor tabii ki BF 1 veya BF5 kadar akıcı değil ama birkaç ayar yapınca oynanabilir oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki CFG dosyasını yaparsanız belki biraz daha akıcı oynayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ayrıca bu videodaki bazı ayarlar genel olarak FPS artışı sağlayabiliyor ama çok kritik sorun yoksa bazılarını yapmamanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı