Battlefield 2042 Sezon 6 Dark Creations Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Battlefield 2042 Sezon 6 Çıkış Tarihi

EA ve DICE tarafından Battlefield 2042 Sezon 6 Dark Creations için çıkış tarihi bilgisi verildi. Yeni sezon karamsar bir yakın mesafe savaş haritası, her zamanki gibi yeni silah ve kozmetik çeşitleri ile daha fazlasını sunuyor. Yeni Battlefield 2042 Sezon 6 teaser fragmanı, gerçekten de oyunun çoğu savaş alanından çok daha dar görünen yeni haritaya sinematik […]

Devamı: Battlefield 2042 Sezon 6 Dark Creations Çıkış Tarihi Belli Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Recoil patterni düzeltseler keşke önce.

BF 3 ve BF 4'ten sonra asla anlayamadığım bir oyun. 1 kere oynamayı denedim onda da başaramadım. BF 3 ve 4'te çok mesaim olmasına rağmen hiçbir zaman 2042 oynayamadım.
Oyun şu an çok iyi durumda. Mekanik olarak Call of Duty' i anımsatıyor. Şu an başarılı buluyorum oyunu bazı performans problemleri hariç.

Oynanış tarafnda hiçbir zaman Call of Duty'ı geçemeyecekler muhtemelen ama aksiyonu olsun, haritaları olsun, atmosferi olsun, çevreyle etkileşim olsun Call of Duty'de bir o kadar Battlefield etmeyecek. İki oyunun da kendinen üstün olduğu noktalar var. Vuruş hissiyatında hala CoD best.

Oynanış tarafnda hiçbir zaman Call of Duty'ı geçemeyecekler muhtemelen ama aksiyonu olsun, haritaları olsun, atmosferi olsun, çevreyle etkileşim olsun Call of Duty'de bir o kadar Battlefield etmeyecek. İki oyunun da kendinen üstün olduğu noktalar var. Vuruş hissiyatında hala CoD best.
Battlefield 2042 vuruş hissi olarak da bayağı iyi şu an. Zaten gun combat neredeyse CoD gibi oldu. Ancak Battlefield 2042' nin bir iki imza mapi dışında çoğu mapi pek güzel değil bu arada. İçerik olarak ise tipip Battlefield. Hep bir şeyler eksik. Modlar, kostümler, silah sayısı vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı