Battlefield 2042 vs Rainbow Six

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Genellikle rekabetçi oyunlar oynayan biri değilim. Bu iki oyundan birini almayı düşünüyorum sizce hangisi alınmalı? Ya da bunları almaktan vazgeçip paramı biraz daha biriktirip Prince of Persia The Lost Crown mu almalıyım?

Vaktim var ve ben harbi rekabetçi istiyorum diyorsan R6 çünkü öğrenmek ve alışmak vaktini alıyor fakat ben kafa dağıtmak için gireyim adam vururum jet sürerim diyorsan BF al.

Vaktim var ve ben harbi rekabetçi istiyorum diyorsan R6 çünkü öğrenmek ve alışmak vaktini alıyor fakat ben kafa dağıtmak için gireyim adam vururum jet sürerim diyorsan BF al.

Vaktim var ama sürekli rekabetçi oynamayı sevmiyorum. Asıl hikayeli oyunlar hoşuma gittiği için çok kasmayacak bir rekabetçi oyun düşünüyorum.

Rainbow kesinlikle fakat Prince of Persia düşünüyorsanız onu alın.

Düşünüyorum ama fiyatı pahalı o yüzden onlar yerine bunları alıp çekilmek daha mı mantıklıdır acaba diye düşündüm.

O zaman BF öneririm. Ancak metro serisini oynamadıysanız metro öneririm, şu an Epic'te indirimde toplam tüm seri 45 TL civarına denk geliyor.

Oynadım Metro. Her ikisini de aldım hocam hangisi hoşuma giderse artık. Hoşuma gitmeyende kalsın fiyatları ucuzdu zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı